Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadok ki ezen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki ezen vagy csak a hormonok játszanak közre?

Figyelt kérdés

21 hetes várandós vagyok. Elsö kisbabánakt várjuk. A párom most szombattól keddig kulfoldon van (legenybucsun) az elso este elhagyta a telefonjat irt a haverjaerol, hogy elhagyta es nem fog tudni irni. Na azota nem is irt volna ha rajta mulik.. En irtam a haverjanak, hogy mivan veluk akkor odajott 2 percre a facebookra, h mennek a cashinoba meg egy clubba majd kedden tali szia.

Na ennyi volt megsem kerdezte, hogy en meg a baba hogy vagyunk. Egesz hetvegen reszeg volt gondolom a telefonja egy 500€-s Samsung volt ..... Abbol a penzbol a butorokat kb megtudtuk volna venni a babanak.... Most majd vehetunk uj telefont ugyanennyiert kb.

A masik az, h hetfon (ma) kellett volna elvileg hazajonniuk de kitalaltak h meg 1 napot maradnak.

A munkahelyet kockaztatja ezzel kb mert szabija mar nem igen van csak juliusba de az mar levan fikszalva a mi kozos nyaralasunkra...

Neha olyan erzesem van, mintha neki teljesen mindegy lenne, hogy terhes vagyok-e v sem h lesz- e baba v nem.

Ha iszik akkor semmi mas nem szamit neki csak a haverok meg a pia. Ha itthon van, akkor kb havi szinten megy el pentek este sorozni a haverokkal discoba abszolut nem jarnak am... Persze most Barcelonaba mindenhol voltak de tokre zavart h nem is keresett.... A telefonjat valakinek csak eltudta volna kerni megirni h hogyvan. Tudja milyen vagyok. 😕

Oke ertem en h meg ki akarja magat tombolni amig nincs itt a baba dehat azert ne feledkezzen mar meg rolunk meg mondjuk a munkajarol se ......


2016. máj. 30. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem az ilyen szintű léhaság és megbízhatatlanság elég hamar kiütközik valakin egy kapcsolatban. Ezért kell várni a házassággal és a gyermekvállalással, amíg jobban meg nem ismertük a másikat. Persze akkor is elsülhet balul, de így még nagyobb az esélye.

Miért vállaltál ilyen embertől gyereket? Értem, hogy most dühös vagy, de ez a te részedről óriási meggondolatlanság volt...

2016. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Azért fa-.sz a párod, mert elhagyta a drága telefonját. Igen, ez így van. Azért is az, mert a munkahelyét kockáztatja.


2. Azzal semmi baj hogy akar néhány nap szabadságot, amikor amúgy is ezután is állandóan veled és a babával kell foglalkoznia majd. Most legalább nem.

2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan akadsz ki.


Felnőtt férfi, gondolom nem azért vállaltatok gyereket, hogy te pesztráld, hanem közös döntés volt.


Aki meg úgy áll hozzá, hogy még kibulizza magát mielőtt jön a gyerek, mert utána úgyis az asszonnyal és a kölyökkel "kell" foglalkozni, annak nem való család!


Lehet, és kell is külön szórakozni, de azért a párunkról nem szabad elfeledkezni, hát még ha terhes!


Aki nem fogja fel, hogy egy komoly párkapcsolat felelősséggel és kötöttségekkel IS jár a sok boldogság mellett, az nem elég érett hozzá.

2016. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3:

Azért ne felejtsd el hogy a nők alapből érzelmesebb, érzékenyebb lények mint a férfiak. És ez ilyenkor a terhesség alatt csak még inkább a négyzetre emelődik, még inkább hisztisek lesznek a nők.


Ha egy férfi nem lesz egyből papucs, aki ugrik a terhes nő minden kívánságára, azzal azt gondolom semmi gond nincs.

2016. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz egy ilyen barommal együtt lenni és még gyereket is szülni neki? Én még azt is el tudom képzolni, hogy csak hazudott a telefon dolgában, hogy ne zavarjad amíg bulizik. Szerinted mit csinál ott eleresztve, s*gg részegen? Hát nem rólad meg a gyereketekről álmodozik az biztos! És még neked van bűntudatod. Na ez a nők tökéletes agymosása... Ha nem ébredsz fel belőle szr életed lesz, az biztos.
2016. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Neha olyan erzesem van, mintha neki teljesen mindegy lenne, hogy terhes vagyok-e v sem h lesz- e baba v nem.

Ha iszik akkor semmi mas nem szamit neki csak a haverok meg a pia."


Akkor mi a bánatos lótúróért választottad pont őt a gyereked apjának? Nyilvánvalóan nem kellesz neki, legalábbis családosdit nem akar játszani veled. Kezdjél felkészülni, hogy egyedül maradsz, mert minden módon kimutatja, hogy nem érdekli a gyerek, sem a te érzéseid.

2016. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4 eve vagyunk egyutt. Ebbol a 4 evbol 1 ev volt a tavkapcsolat mert o belga en meg magyar. Na, mindennap beszeltunk tobb orat akkor aztan idejottem kozos dontes alapjan 1 ev utan. Aztan azota minden rendben. A baba nem tervezett baba de boldogok voltunk:) megbeszeltuk h minden rendben lesz o kb haromszor megigertette velem, hogy mindig egyutt maradunk mert o mast nem akar csak minket erre most ez van. Most erre mit mondjak?


Eddig nem volt ilyen... Most vagyunk 4 eve egyutt gondolom beijedt a felelossegtol

2016. máj. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!