Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a (volt) párotok 9 éves kapcsolat után azt mondaná, hogy sose érzett olyan lángoló szerelmet irántatok, mint a pár hónapja megismert kolleganőja iránt?

Figyelt kérdés
(a kolleganő persze csak szívatja és plátói síkról sosem fog elmozdulni a dolog)

2016. máj. 30. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nagyon kiakadnék. Honapokig bántana. Ez teljesen normális. A pasit ne fogadd vissza szerintem mert az ilyenek nem valtoznak. Fogsz olyat talalni akinek te leszel a mindene
2016. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy drága életem ma este már alhatsz is kolléganőd ágyában oszt' ott úgy lángolsz, ahogy akarsz.
2016. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aaz igen :D
2016. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolnám, hogy természetes, hogy így érzi, hiszen az ember mindig azt érzi legintenzívebbnek, ami éppen van. Sok boldogságot kívánnék neki, tudván, hogy legkésőbb 1 év múlva a lángoló szerelem unalomba fullad majd, mert a kezdeti lángolást MINDIG felváltják a szürke hétköznapok, és ha nem dolgoznak a kapcsolatért (márpedig ha a mi kapcsolatunkért nem tudott, akkor az újért se fog), akkor garantáltan ellaposodik.

És keresnék olyat, aki tisztában van azzal, hogy az újdonság varázsát nem mindig új emberben kell keresni, hanem belevinni a meglévő kapcsolatba. Most, hogy visszagondolok, tulajdonképpen ezt tettem az exemmel.

Évek távlatából igazam lett: ő már panaszkodik a közös barátoknak, hogy nem érti, miért megy tönkre minden kapcsolata, nekem meg lett egy harmonikus kapcsolatunk, amiért kölcsönösen dolgozunk, és nemhogy múlna a szerelem, hanem egyre intenzívebb.

2016. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ja és plátói síkon könnyű lángolni, hiszen akkor még nem ismerjük a másik valós lényét, hibáit, csak idealizáljuk. Ha egy felnőtt férfi ezzel nincs tisztában, akkor én személy szerint örülnék, hogy megszabadulok tőle.
2016. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit homályos. Most akkor együtt vagytok, vagy sem?

Ha együtt vagytok, dobnám a helyedben, aztán menjen, erre lát.

Ha nem, akkor elég éretlen viselkedés részéről, hogy ilyesmit tol az arcodba. Normális esetben mindenki azt érzi a legjobbnak, ami épp van. De nem szép dolog ezzel bántani azt, aki egykor az életünk része volt. Ezt elmondanám neki is, és lehet megszüntetném a kommunikációt, ha nem kérne bocsánatot.

2016. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiröhögném, hogy ennél szánalmasabbat nem tudott kitalálni? Aztán meg mehetne a csajhoz.
2016. máj. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem is az volt a véleményem erről az "őszinte vallomásról", de jól esett a megerősítés, hogy egy ekkora megbántás után nincs miért maradnom "észérvek" alapján sem. Persze azért belül nagyon fáj, hogy ennyit értem, de tovább kell menni....
2016. jún. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!