Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak lesz jovoje?

Figyelt kérdés

Parom ket het mulva utazik ki kulfoldre egy fel evre.

Meg csak 2 honapja vagyunk egyutt.

Szamomra egyertelmu h fel evet szex nelkul nem bir majd ki.

Szerintetek mi lesz ebbol?

Erdemes varnom ra?



2016. máj. 30. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor kibírom. Ha nem szeret, nem bírja ki.
2016. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha számodra már egyértelmű... akkor nem lesz jövője.

Mondjuk nagy érzelmek kellenének két hónap után fél év szünet átvészeléséhez.

2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, erre csak annyit tudok mondani, hogy annó amikor nem voltam együtt a barátommal, de már ismertük egymást, ő majdnem egy évig is kibírta, meg akár tovább is, mert engem szeretett, és nem mást akart. Szóval, ha neked egyértelmű, hogy ő mást akar, akkor minek várnál, miért vagytok egyáltalán együtt??
2016. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi alapból úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy távkapcsolat volt. 2-3 hetente találkoztunk, aztán mostanra már csak 1,5-2 havonta. Egy faluban laktunk, csak ő kint dolgozott. Van egy 3 éves gyerekünk. Terhesség alatt végig nem lehetett szexelnünk+utána se ugyebár 6 hét. Mióta megvan a gyerek is távkapcsolatban vagyunk. Nem csalt meg soha, legalábbis én így érzem. Nagyon szerintem ideje se lenne rá, mert sokat dolgozik, amikor meg "otthon"van állandóan skypezünk. Bízok benne, tudom hogy nagy a kísértés, nekem is az. De egy család vagyunk egyikünk se tenné ezt a másikkal.

Ha megcsal, akkor nem veled tervezi a jövőt. 6 hónap nem a világ vége és utána bőven lesz időtök bepótolni. :)

2016. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen emberfüggő.

Miért ne bírna ki valaki fél évet szex nélkül? Amikor valakinek nincs párkapcsolata, akkor sem ugrik rá az első szembejövőre a többség, hanem megoldja masztival, vagy másképp az energiái levezetését.

Amikor én összejöttem a párommal, mindketten hosszú ideje egyedül voltunk, és nem bocsátkozott egyikünk sem alkalmi kapcsolatokba, egyszerűen nem a mi műfajunk. Akkor miért pont párkapcsolatban kezdenénk el?

Amikor a párom kiment külföldre, bennem fel se merült, hogy valamelyikünk ne bírná ki, pláne mivel első pillanattól arra készült, hogy félidőben kimegyek hozzá pár napra. Egész idő alatt ezt tervezgettük.

Egyszerűen tudom róla, hogy éveket is kibírt masztizással, amíg én nem voltam képben, fél év ehhez képest semmi.

2016. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is 2 hónapja voltunk együtt, mikor a párom kijött Németországba. Nem tudtok mikor fogunk találkozni legközelebb.

Aztán 3 hónap múlva jöttem ki hozzá csak nyaralni 2hónapra.


Utána 2 hónap külön- akkor ment haza Magyarországra szabadságra, majd egy hónappal később jöttem ki utána dolgozni és azóta is együtt vagyunk csak már együtt is élünk :)


Szóval ritka, de emberfüggő, hogy mennyit bír ki a kapcsolat.


21/L

2016. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És te nem tudsz kimenni hozzá pár napra? Vagy miért kéne kibírnia fél évet szex nélkül?
2016. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!