Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt is letagadja amit a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt is letagadja amit a saját szememmel láttam?

Figyelt kérdés

Szerintem ez már komoly betegség a páromnál.

Hétvégén találkoztunk az egyik régi ismerősével.Előttem nem is köszöntek,de láttam,hogy a párom őt nézi,miközben megcsókolt.Aztán kitalálta hogy menjek be egy fagyizóba,ő meg beugrik egy másik boltba.

A sarkon ahogy eltüntem,a lány után ment,beszéltek is.

Én kiültem a teraszra,később a párom is és mikor jött visszafelé a lány,nem köszönt(páromnak se).

Nem gyanús egy kicsit?

Párom mindent tagad,azt mondja nem is látta a lányt,pedig a szemét se tudta róla levenni,egy vak is észrevette volna hogy bámulja.

Miért nem köszöntötték egymást előttem?

Én,ha ilyen szitu van,be is mutatom a párom,nem elbújok egy idegennel.

Mi a véleményetek?


2016. máj. 31. 05:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet az exe volt!
2016. máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Régi mondás: nekem higgyél, ne a szemednek.
2016. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Lehet hogy vak, és akkor tényleg nem látta a lányt.
2016. máj. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A csajt kellet volna kérdezni-lehet ő nem vak, csak jóbolond-mint te.
2016. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lesznek még itt bajok.
2016. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Poen szinten se annyira jo ez a Nekem hiszel vagy a szemednek, de igy valosagban nem irigyellek, mert nagyon gaz. Nyiltan nem kerdeztel ra?
2016. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De rákérdeztem.

Azt mondta a csaj köszönt rá,ami azért is lehetetlen,mert nem érte volna utol.(Rögtön a sarkon van a másik üzlet bejárata)

Szóval tuti hogy a párom megvárta.

2016. máj. 31. 08:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Nálunk akkor volt hasonló eset, mikor véletlen összefutottunk az exférjem szeretőjével. Egész "véletlen" arra járt, ahol mi is voltunk.

Rá pár napra borította otthon a bilit, hogy van valakije, mint kiderült, a csaj ultimátumot adott, hogy vagy bevall mindent, vagy ő mondja el nekem.


Mondjuk ettől még nem biztos, hogy a csaj a szeretője.

Lehet, hogy csak egy excsaj, vagy egy egyéjszakás kaland, vagy hasonló.

Egy biztos, a pasid szégyelli és titkolja, hogy ismeri a csajt, annak pedig oka van.

2016. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szülinapi bulit szervez neked, és az a nő a torta dekorátor. Ennyi információ birtokában bármi lehetséges.
2016. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon is gyanakodni...ismeri a csajt. Figyelj a párodra mert valami rosszban sántikál
2016. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!