Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor kettonk kozott valaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kettonk kozott valasztania kellett, anno, a merleg az elonyosebb eletforma, jobb anyagiak iranyaba dolt el (igy gondolom en), erdemes egy ilyenert meg bankodni? 36F.

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés, egész biztos-e, hogy csak az anyagiak játszottak közre, vagy azok IS. Utóbbi esetben el kell fogadnod, hogy alulmaradtál, mert a másik tudta azt adni, amit te, pluszban jobb anyagi körülményekkel (mert attól még lehet rendes, szeretheti, érezhetett iránta vonzalmat a lány, hogy nem csóró). Ha tényleg olyan emberhez ment hozzá, akit nem szeret, csak gazdag, akkor meg tojj bele.
2016. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot, kiderül érdekled-e még!
2016. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy, miért választotta a másikat?!

Nem te kellettél neki, és ideje tovább lépni. Ennyi.



Csak egy kis széljegyzet, anno az én exem is azon lovagolt, hogy azért a férjemet választottam helyette, mert jobban néz ki. Az meg se fordult a fejében, hogy esetleg más szempont alapján, pl. hogy ő labilis idegrendszerű, depressziós, önállótlan, és nem egy kisgyerekre van szükségem, hanem egy férfira. (Ráadásul az ágyban is elég silányan teljesített...)

Így az tuti biztos volt, hogy ő lapátra kerül.


Ha úgy gondolod, hogy az exed csak a pénz miatt választott mást, akkor baromi sokra tarthatod, és azt nem értem, minek neked egy ilyen pénzéhes nő. Egyébként azóta nyertél a lottón, hogy úgy gondolod, már többet tudsz nyújtani?


Nem is értem mi a kérdés...

2016. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"igy gondolom en"


Az ember tipikusan a saját gondolkodását, szemléletét és főleg a félelmeit vetíti a másik emberbe. Az esetek 99%-ában ezeknek semmi alapja nincs, hiszen a másik ember NEM TE vagy, egészen biztosan másképp gondolkodik, mint ahogy te gondolod.


Én még azt se nagyon tudom elképzelni, hogy létezik ilyen "kettőnk között kell választani" szituáció. Soha még az életben nem fordult elő, hogy tudatosan választottam volna két férfi között. A vonzalom ugyanis nem irányítható tudatosan: vagy eszeveszetten vonzódom valakihez, vagy nem. A vonzalmamban (tudattalanul) nyilván szerepet játszanak különböző tényezők, de ez nem mérlegelés eredménye.


De ami a lényeg: bánkódni semmiképpen nem érdemes. Mindenki olyan társra vágyik, aki őt akarja mindenestül, és aki nem téged akar, azért kár könnyeket ejteni.

2016. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3/4 Szoval, felfogasodban az agyban valo kemeny ( :)) teljesites is donto lehet, hat erdekes.A lotton nem nyertem azota sem,de koszonom,jol vagyok,nem kerek senkibol.Sem penzert, sem ingyen.
2016. máj. 31. 12:16
 6/7 Flogeir ***** válasza:

Először is magadban tisztázd, hogy akarsz-e még tőle valamit, vagy csak azért érdekel a dolog, hogy az saját magaddal tisztában légy, esetleg a jövőre nézve tudj figyelni arra, mi lehetett a gond. Ha ezt tisztáztad magaddal. akkor szerintem hívd fel, és őszintén kérezd meg tőle, hogy miért hagyott ott. Ha már nem akarsz tőle semmit, akkor ezt sem árt neki megmondani, hogy nézd, már nem akarok tőled semmit, de nem értem a történteket, és ha tisztelsz annyira, akkor légy szíves mondd meg mi volt velem a baj?

Az fontos, hogy ne az érdekeljen, hogy miben jobb a másik, mert az nem ugyanaz a kérdés. Ha úgy teszed fel a kérdést, akkor jó eséllyel megalázó választ fogsz kapni. Ha az érdekel, hogy mi volt veled a baj, vagy mit kellett volna másképp csinálnod ahhoz, hogy veled maradjon, abból tudsz építkezni a jövőre nézve.

Ha kiderül, hogy csak az anyagiakról van szó, akkor is nézz azért magadba is. Valóban kitettél magadért, lehetett rád számítani, mint családfenntartóra? Dolgoztál? Kerestél munkát, ha nem? Lecseréltél egy 10 órás melót egy 4 órásra, csak hogy könnyebb legyen, mégha harmad annyi pénzzel is járt? Amit kerestél, azzal hogy gazdálkodtál? Megtartottad magadnak? Beszálltál a közös költségekbe, családi beruházásokba (mosógép, felújítás)?

Tettél félre pénzt, vagy elszórtad szórakozásra?

Sok sztorit ismerek, ahol nem alapvetően az volt a baja a nőnek, hogy kevés volt a lé, hanem az, hogy HOGYAN lett az elköltve, és általában hogyan kezelte a férfi az anyagi problémákat. HIába keres egy férfi jól, ha az elmegy a hobbijára, az égőt meg a tűzhely cserét az asszonynak magának kell kigazdálkodnia.

2016. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, csak az a baj, hogy ennek a kérdés kiírásnak már 3 éve és te még mindig bánkódsz rajta így 40 felé vágtatva, mert egész egyszerűen ilyen a jellemed és nem tudsz rajta változtatni és ez már soha nem is lesz máshogy, de emiatt nem fognak sajnálni a nők és veled lenni, mert bármennyire is jólelkű valaki az itt nem számít, mert csak a biológia és az ösztönök játszanak szerepet az embernél is, annak ellenére, hogy sokan azt gondolják az ember ezen tényezők felett áll.
2019. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!