Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Nem vok már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Nem vok már jó neki? a barátok mindig fontosabbak?

Figyelt kérdés
az a helyzet, h a barátom a haverokhoz akár munka után is képes elbiciklizni ( nem lakik közel az a bizonyos haver, a barátomnak meg nincs kocsija ), de ha velem kell kimenni bulizni, akkor már huzza a száját. végül nagy nehezen rávettem, h menjünk ki szombaton vhova, mert volt 1 csajnak a szülinapja. először nyavalygott, h nincs kedve, aztán azt mondta, h menjek egyedül, ezt pedig sose mondta eddig, mindig együtt mentünk mindenhova. aztán amikor elmentünk, az ő kedvéért kiöltöztem, jobban mint máskor, rakottszoknya, nem tul rövid, de nem is hosszú, fehér póló, bolero, a szőke hajamat kiengedtem. erre mi volt a reakció? 1 fintor, és az, h jobban szereti, ha egyszerű póló + farmer van rajtam. de mondom, ez 1 buli, mégse jöhetek hétköznapi öltözetben, még azt hiszik, h nem adok magamra. pedig igen, és erre mindig figyelek. aztán majdnem egész este keresztbetett kézzel állt, néha kicsit táncolt, de semmi mosoly, semmi. mindig mindenért lehordott, h miért igy tartom a cigit, miért nem amugy, stb. olyan rossz volt.. hova lett az én aranyos barátom? 2 éve vagyunk egyutt.
2010. ápr. 11. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt másról van szó.

Nekem se mindég van kedvem elmenni bulizni, az h elmegyek haverhoz, vagy elmegyek bulizni, nem ugyanaz.

Az meg hogy a buliban viselkedett úgy, egyszerű. Fél h elveszít, szerinte kihívóan öltözködtél, ami nem tetszett neki, mert oké hogy tetszeni szeretnél neki, és azt szeretnéd h büszkén menjen veled, de mások is szemet vetnek rád. Hidd el sok pasit nem érdekel ha egy csajnak van barátja. Lehet hogy amúgy se szeret bulizni.

2010. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hm.. ma kérdeztem tőle, h mi baja volt, mondta, h nem szereti, ha megbámulnak. pedig előtte volt 1 haverja aki azzal tömte a fejét, h milyen ronda vok. én meg csak bizonyitani akartam. :)
2010. ápr. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!