Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szavak vagy tettek a fontosabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavak vagy tettek a fontosabbak?

Figyelt kérdés

6 csodálatos hónap van mögöttünk, soha nem veszekedtünk, nagyszerűen megvagyunk, egyszerűen azt éreztem ez már talán túl szép, hogy igaz legyen. Hülyeséget csináltam... még régebben egyik barátja bemutatkozásnál úgy üdvözölt, hogy "milyen sokat hallott rólam", és utána akartam járni, hogy mit, de nem a páromtól, mert nem akartam, hogy azt higgye beleszólok mint mond rólam. Nem jól döntöttem, megnéztem az msn-es beszélgetését azzal a lánnyal, de csak a rám vonatkozó részeket (már ha ez felment picit az alól, amit csináltam). Olyat találtam, amitől azóta is sokkban vagyok. Csupa rossz dolgot írt rólam, egy helyen "hülye p*cs*nak" nevezett. Megbeszéltük az esetet, próbálta kimagyarázni magát, azt mondta, szórakozik azzal a lánnyal, ha mást néztem volna meg, csupa jót látok. Mi a fontosabb, hogy mit mond másnak, vagy hogy mit mond nekem, és hogyan viselkedik velem társaságban vagy amikor csak kettesben vagyunk? Mert a beszélgetés amit találtam a teljes ellentéte az összes többinek...

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 5. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szót szóval kell viszonozni, tettet tettel!

És hogy viselkezdik ha társaságban vagytok?

2010. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk állandóan együtt, a többiekkel is foglalkozunk, de látom, hogy jobban figyel rám, sokkal több időt tölt velem mint másokkal, kifejezi, hogy nemcsak haverok vagyunk (pl. megcsókol a barátai előtt).
2010. jún. 5. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Énis szoktam így beszélni barátnőmről... De csak ha már nagyon felidegesített, akkor odamondom neki, hogy "hülye ribanc", aztán le van tudva minden. Meg amíg bebizonyítja, hogy szeret, addig ne foglalkozz azzal, hogy másnak mit mond! Mondom, néha ki kell adni magunkból, és inkább másnak mondjuk el, mert nem akarunk megbántani titeket!
2010. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a tettek fontosabbak a szavaknál, mert mondani sok mindent lehet, úgy hogy fele sem igaz. Az embert leginkább a tettei határozzák meg, mert ezzel mutatjuk meg, hogy kik is vagyunk valójában és hogy mi az, ami/aki fontos a számunkra. Viszont ezen én is kiakadtam volna. Vol egyszer egy barátom, aki msnen flörtölt egy csajjal én meg megtudtam. Mondta, hogy csak hülyítette a nőt, engem szeret és esze ágában sem volt megcsalni. Hittem neki (amúgy tényleg nem csalt meg) mert a tettei ezt bizonyították, de mondtam neki, hogy ezt fejezze be, mert idegesít engem, hogy más csajokat húz akár poénból is. Megbeszéltük és nem volt gond belőle többet. Amúgy szerintem az ember a szavait mindig tettekkel bizonyítja vagy cáfolja meg...szóval a tettek a fontosabbak.

Mahagonilany

2010. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt mikor írta annak a lánynak? mert ha még nem is jártatok, akkor lehet hogy nem ismert téged eléggé, és utána megváltozott a véleménye rólad...


Ha már jártatok, akkor pedig szerintem nincs mentsége. Ha valami konfliktus van a barátommal, akkor se mondom róla hogy h. f.asz a barátnőimnek. Azt hogy mi a probléma, azt persze megbeszélem velük, vagy azt is ha ideges vagyok, de akkor se beszélek róla ilyen hangnemben. vagy ha már ez a véleményem, akkor otthagyom a hapsit.


Szerintem inkább arról lehet szó, hogy imponálni akart annak a lánynak, kicsit udvarolgatni neki, és ezért kicsinyelt le téged. mást elképzelni nem tudok.


Én lehet hogy nem állnék szóba vele pár napig, és a kapcsolatot is átértékelném, ha képes volt ilyen hangnemben beszélni rólam másnak. nagyon ciki ám. Bár a mai tízenéveseknél lehet hogy ez a menő, nem tudom :) de mindenképpen nagyon szánalmas.


Sokaknál viszont szokás lek.vázni a másikat. nálam nem. szerintem az alapvető tisztelet jele, hogy nem támadom hátba ilyen módon a másikat.

Persze azóta lehet hogy megbánta a dolgot, és ha tényleg azelőtt mondta hogy együtt voltatok, akkor nem olyan gáz. de még fiatalok vagytok, lehet hogy még meg tudod tanítani, merre hány méter. nem tudom, ez tőle függ.


31/N

2010. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, kedves 31/N, én 20, ő 26 éves, a kora nem mentség.


Már akkor is jártunk, amikor az első üzenetet írta rólam, a legutolsót pedig ezen a héten, szóval hónapokon át. Nem volt konfliktus közöttünk, p*cs*nak azért nevezett, mert egy hónappal tovább maradok az egyetemen, részben miatta. Amikor mondtam neki, szemmel láthatóan örült, megköszönte, ennek a lánynak meg mást írt. Én is csak imponálásra tudok gondolni.


Azóta egyszer találkoztam vele, akkor mindketten úgy tettünk, mintha mi sem történt volna, de belül éreztem, hogy egyikőnknél sincs minden rendben. Tegnap telefonált, nem vettem fel, és neten sem voltam sehol sem elérhető. Nem akarom megbántani, de nem tudtam volna vele beszélni. Szeretném, ha mondaná, hogy megbánta, én mondtam, hogy sajnálom, hogy visszaéltem a bizalmával, amikor beleolvastam a beszélgetésébe.

2010. jún. 5. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is voltam már úgy, hogy a barátnőim előtt le hülye f*szoztam, meg mondtam, hogy mennyire bunkó állat :D stb. de csak dühből vagy mert a barátnőim tudják, hogy mi a szitu, tudom, hogy nekik el lehet mondani, ismernek, tudják, hogy szeretem és nem gondolom komolyan. Idegenek előtt semmiképp nem beszélnék csúnyán a másikról még ha úgy gondolom sem. Mondjuk az nem mentség, hogy imponálni akart...akkor se beszéljen így rólad. Szerintem ha szeret, akkor meg fogja bocsátani, hogy belenéztél a beszélgetéseibe, ez emberi dolog, nem te voltál az első és utolsó aki megtette, lehet ő is megcsinálta volna/ megcsinálná..:) És ha tényleg fontos vagy neki, akkor nem fog így beszélni rólad többet és ő is elnézést kér.

M.lany

2010. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek melyik..
2010. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát 26 évesen meg már kiforrott személyiség. azt hittem 17 éves körül lehet :)


nem, akkor nincs mentsége. valószínűleg tényleg imponálni akart annak a lánynak, meg még akar is ezek szerint. és ilyen hangnemben beszélt rólad ezek szerint hónapokon keresztül azzal a lánnyal? hát ez nagyon nagy baj. És másra nem tudok gondolni mint arra, hogy a veled való kapcsolatát "rossznak" tünteti fel azért, hogy megtudja van-e esélye a másiknál. sajnos nem látok más magyarázatot.


De ezt te tudod megkérdezni csak tőle. szerintem őszintén kérdezz rá, hogy mi a helyzet. nem hiszem hogy hazudni fog. és ha bizonytalan vagy, nyugodtan mondd meg, hogy mindkettőtöknek át kell gondolnotok mit akartok a másiktól, és ezért legyen szünet. ez ilyen helyzetben nagyon jó megoldás lehet. komolyan.


Egyébként nem erre a szituációra, hanem egyébként, valóban a tettek számítanak nem a duma. De az általában arra igaz, hogy ha valaki nem hangoztatja, hogy szerelmes a másikba, de úgy viselkedik. vagy abban az esetben, hogy ha valami nincs kimondva, csak érezni lehet. A kérdező esetében ez nem igaz.


én biztos találkoznék vele, és megbeszélném a dolgot, elmondanám hogy mi fáj, és mondjon rá valamit hogy mit miért csinált. aztán majdcsak kiderül valami.


31/N

2010. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!