Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neha hianyzik a volt baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha hianyzik a volt baratom?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja szakitottunk volt azota egy masik gyerek, aki jott volna utanam,de egy hónapos kavaras után elkuldtem..

Az ido alatt is hivott a volt baratom tobbszor de soha nem vettem fel neki mert gondoltam kapom az ész osztast, miközben ugy szakitottunk hogy elotte "szuneteltunk" megis ugyanúgy beszeltunk es talalkoztunk csak en untam meg es tettem pontot a végére es tenyleg le tudtam zárni magamba szomorkodás minden nelkul..


Azota is volt hogy hivott, mert latott de nem vettem fel neki, mert jól elvagyok nelkule, nagyon gyakran az eszembe van viszont mennyi mindent elcsesztunk, o mekkora hulye volt en mekkora hulye voltam, elég szenvedelyes kapcsolat kb. 1,5 évig tartott ezalatt az ido alatt mar közös gyerekrol is szo volt majd évekkel kesobb..

De megis gyakran csaja z jut eszembe vele kapcsolatba hogy hogy viselkedett velem a negatív dolgok..


Neha meg ram jon az hogy hianyzik es tudom hogy hol

Lett elrontva stb es hianyzik ez az egesz.. Csak en tobbet várnék el attol hogy hivogat 3 hetente mikor meglát..

Szerintetek mit tegyek, ha legkozelebb véletlen hívna vegyem fel, vagy ez csak átmeneti dolog es jól gondolom hogy jobb nekem igy mert tény hogy boldogabb vagyok sokkal, de irtam hogy ra is jöttem azert par dologra magammal kapcsolatban is mialatt egyutt voltunk....


2016. máj. 31. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb lesz, ha TE vagy az ész és a józan gondolkodó ebben a "kapcsolatban". Őt az érzelmei, vagy ösztönei vezetik, de nem akar tőled komolyabbat (akkor minden nap hívogatna és nem csak 3hetente...).

Jó ez így, ha ennyiben marad. Gondolj rá szép emlékként, szép szerelemként, de ennyi.


Sajnos a pasik(lövésem sincs milyen okból), de majndem az összes exüket felkeresik néha,egyes időközönként.

Hogy ennek mi értelme, azt írja már meg egy férfiú privibe! Köszi.


Én egy időben azt hittem,hogy azért csinálják ezt,mert unalmas az életük és visszavágynak, avgymegerősítésre van szükségük stb.


Van egy exem, havonta 1x rámír. Eleinte válaszoltam neki, de már nagyon régóta nem. Néha hiányzik ugyan,és jó belegondolni, hogy mi lett volna ha... de utána belegondolok hogy mennyire szánalmas és unalmas lenne az életem mellettük,hogy mealkudtam egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagyok boldog... Szóval inkább vagyok egyedül, mint bármelyik exemmel, akik meg sem érdemeltek.


Feltépni a régi sebeket nem érdemes. Semmi értelme és baromi fájdalmas.


Van olyan eset, mikor újra lehet kezdeni, de ritka és szinte 1000%-ban biztosnak kell lenni abban,hogy jó, hozzánk való embert választunk és fogadunk vissza.

Haviszont a kétség leg apróbb jele is fennáll, akkor kár felnyitni egy nagyon régi és poros dobozt, amivel feje tetejére állítjuk a jelenlegi világunkat.

2016. jún. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt:) este gondolkodtam rajta es ezek csak ilyen magányos pillanataimban feltoro gondolatok...:)) Kicsit lezaratlan volt kettőnkkel a szakítás mert en csak felmergeltem magam(rajta hihetetlen módon meg a hozzaallasan) es miutan beszeltunk telefonon SMS-ben meg is mondtam hogy Isten áldja...


Szerintem meg lesz egy korunk mikor is megkeres szemelyesen de ketlem hogy annyit valtoztatna a hozzaallasan hogy kesobb osszejojjunk...:)))

2016. jún. 1. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert még csak 2 hónapja szakítottatok. Ha valamihez, akkor ennek a feldolgozásához téényleg idő kell és nem egy másik kandúr. Magadban kell kidolgoznod és továbblépned.
2016. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!