Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom chaten mindig irkálja hogy mennyire hiányzom neki és már zavar? Persze ő is hiányzik, de minden nap találkozunk.

Figyelt kérdés
Élőben sokkal jobb vele :(
2014. nov. 9. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
orulj neki,hogy valaki ennyire szeret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én örülök, tényleg, de mégis...
2014. nov. 9. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyalizik, mert azt hiszi hogy attól jobban fogod szeretni.
2014. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor azt csak úgy lehet megoldani hogy megbeszélitek. Mondjuk: "Figyi én értem hogy hiányzom de ezt nem kell mindennap elmondani. Másnap úgyis találkozunk" Majd adsz neki egy puszit aztán talán megnyugszik:). Vagy ha ez se jön be akkor próbáljatok egy kicsivel többet találkozni. Amúgy meg ha a kapcsolatotok elején vagytok akkor meg egy idő után be fogja fejezni ezt az írkálást:)
2014. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen még nagyon az elején vagyunk:) ez megnyugtató:)

igazából én azzal is megelégednék, hogy csak aznap beszélünk facen, ha épp nem találkozunk, de olyan még nem volt

2014. nov. 9. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi általában a ragaszkodóbb srácok egy kapcsolat elején ezt csinálják de idővel ez megszűnik (mármint ez a 'hiányzol' írkálás:))

Jó mondjuk ez hülye hasonlat de a kiskutyáknál is úgy van hogy ha elmegyünk otthonról akkor nyüszítenek utánunk stb. de idővel ők is megtanulják hogy úgyis visszajövünk:D

2014. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lépj ki a fészről ... Nem kell mindig online lenni ...
2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könnyen elriaszthatjuk ám a másikat a szeretetünkkel, a ragaszkadásunkkal, nagyon könnyen.


Egyik barátom aki 27 éves, nemrég ismerkedett meg egy lánnyal, igaz sajnos távkapcsolat volt, de a lánnyal minden este órákat beszélgetett, aki facere mindig szerelmes képeket rakott ki, hogy te vagy az életem stb... Mindezt úgy hogy egyszer találkoztak...

Barátom besokallt és vége, de ez emberfüggő, ki hogyan éli meg ezeket a dolgokat


Ti helyzetetek közel se ilyen vészes, de ha nem akarsz vele beszélgetni, egyszerűen kapcsold ki a chatet nála, és mond azt hogy nem érsz felmenni, fáradt vagy akármi...


Ellehet kerülni indokokkal a beszélgetéseket és a találkozókat, és nem kell ezen a másiknak megsértődni... Nem vagytok élettársi viszonyban nem kell minden nap feltétlen találkoznotok meg órákat beszélgetni.


Vágyhatsz egy kis magányra, egy kis távolságra tőle, ez teljesen normális, szerintem add is meg magadnak, különben ez a kapcsolat rovóvására mehet.


Egy valamit mondok tapasztalatból, inkább lettem volna kevesebbet anno az exemmel, mint hogy örökre elveszítsem és ne lássam többé...

Rám unt valami meghalt, most már nem lehet mit csinálni az már a múlt...

2014. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ezt csinálja/csinálta , pedig nem a kapcsolat elején vagyunk. De engem nem zavar , mert inkább legyen ilyen , minthogy eszébe se jussak...

Néha nekem is fura , hogy ennyiszer mondja , de most ez az ő érzése , amit elfogadok és nekem is van h hiányzik , pedig minden nap találkozunk.

Ha téged ez ennyire zavar , akkor próbáld megbeszélni vele , mondjuk szerintem hülyeség valakit azért piszkálni , mert kimondja az érzéseit , csak el kell fogadni ,hogy ilyen! :)

2014. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon megnyugtatott amit írtatok:)
2014. nov. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!