Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkulò szex milyen hatassal van a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
25 evesek vagyunk,5 ev együtt.minden rendben szeretjük egymast.en vagyok a nö.kicsit elkezdtem aggodni mert parom nem igazan erdekli a szex,legalabbis velem.heti 1,jobbesetben 2.nem kezdemenyez de mar en sem teszem mert eljutottam odaig ha tenyleg kivan tesz is erte ne csak azert legyen mert en akarom.boldog vagyok vele de a testem nem boldog hianyoztak ezek a pillanatok,ha együtt is vagyunk 2 perc aktus mert parom koran vegez!en meg azt se tudom mikor volt orgazmusom utoljara.aggodok.ez normalis ennyi idö utan?es ennel is ritkulni fog szoval havi 1 re is eljut az ember?kezdjek el felni h a parom engem nem kivan annyira?
2016. jún. 1. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát el kell szomorítsalak, de ez nem normális. Pláne ilyen fiatalon. Ilyenkor még heti 1-2 kellene legyen minimum, de lehet, hogy több. Valami gond van az biztos, lehet, hogy csökkent a vonzalma irántad vagy esetleg más nő van a dologban. Volt esetleg valami testi változásod?
2016. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez attól függ a szex milyen szerepet tölt be az életetekben. Akinek ez az egyik legfontosabb annak tuti a kapcsolat végét jelzi. Akinek nem olyan fontos azoknak nem okoz ez gondot. Az aszexuálisok pedig pezsgőt bontanak. Szóval sokfélék vagyunk. Kérdés nektek mennyire van kiemelt helyen a szex.
2016. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem volt testi valtozasom.igen fiatalok vagyunk es keveset igenyel,pont azert aggaszt,mi lesz 5-10 ev mulva?1 evben 1 szer?es gyerek sincs ami miatt megoldani nehez lenne.kapcsolatunk elejen napi 2-3 volt,aztan szep lassan csökkent volt egy idöszak ahol 9-10 naponta volt mert faradt,nem hiszem h volt valakije.aztan jobb let de megint 4-5-6 naponta van egy gyors akcio aztan alvas
2016. jún. 1. 10:23
 4/18 anonim ***** válasza:

" havi 1 re is eljut az ember?"

Hú, nekem az már szájenszfiksön!

Nálunk 6 év után 2-3 havonta 1x. :-O

Nem kaparom ám a falat már 2 hét után... ááá dehogy!

De ennek a minősége is olyan "hagyjuk" kategória.


Egyébként meg az élet egyéb területén megélt csalódások, lelki sérelmek is okozhatják, hogy nem enged közel magához..

Tudod, anyagiakban, célokban, nagyobb horderejű dolgokban nem értetek egyet, és ez feszíti a kapcsolatot, usztrálja egyik vagy másik felet stb.

2016. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
es nalatok mi okozza?gondoltal mar arra h felrelepsz?bar en nem gondoltam ra,nö vagyok nem szoktam felnött filmet nezni,de egyre nagyobb kesztetest erzek ra es venni esetleg egy segedeszközt ha mar a parom nem akar kielegiteni,de sztem ez szegyen szegyellenem a dolgot:( este mikor lefekszünk aludni es elfordul mintha egy kest csavarnanak meg a szivemben:( h megint nem kivan :( en meg bizseregve alszok el annyira vagyik a testem ra :( imadom es nem akarom elhagyni de csak akkor ha szerintetek tenyleg van ilyen?van akinek ez nem fontos?v eselyes h valami nö van a dologban?tudom h nem de hat kitudja.nem tudom mi a baj velem v velünk
2016. jún. 1. 10:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem semmi számokat írtok. Mi 13 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok. Van 2 pici gyerek, a feleségem elég durván felhízott egy hormonális szar miatt, és még így is hetente egy alkalom azért van.
2016. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban ez várható egy idő után, megerősíthetem.


Sajnos nem tudok rá megoldást, pedig kutattam-kerestem erősen én is, saját és mások tapasztalatait felhasználva.

2016. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ismét,

"es nalatok mi okozza?gondoltal mar arra h felrelepsz?bar en nem gondoltam ra,nö vagyok nem szoktam felnött filmet nezni,de egyre nagyobb kesztetest erzek ra es venni esetleg egy segedeszközt ha mar a parom nem akar kielegiteni,"

Nem, nem gondoltam rá hogy félrelépjek. 38 F vagyok, kinőttem már az efféle dolgokból. Végiggondoltam már nem egyszer, hogy milyen egyszerűnek tűnik, valójában csak rosszabb lenne, csak rosszabb, bonyolultabb lenne utána. mert a rossz helyzet otthon memarad, de egy jó adag lelkiismeret furdalást is hurcolhatnék magammal.

Köztes megoldásként felnőtt filmek, "csináld magad" módszer. Ez nem megcsalás, az iszonyatos feszültséget valamennyire levezeti, persze köze nincs az igazi testi kapcsolathoz. Hiszen nem is annyira a végeredmény a lényeg a szeretkezésben, hanem ami addig történik (simogatás, ölelés, stb...)

És nagyon ismerem az érzést amit írtál, amikor éjszaka lefekvéskor elfordul a párod, te meg ott fekszel magadban a vággyal...


Egyébként nálunk lelki sérelmek okozzák. Nagyon hosszadalmas, bonyolult, és szomorú dolog.

Pedig régen fantasztikus volt minden együttlét, mindkettőnk számára.

2016. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nagyon nehez szamomra nehezen birom,de gondolom egyszer hozzaszokom!ilyenkor estenkent csalodott vagyok es irto dühös ra.es csak kattog az agyam h valtoztathatnek ezen.probaltam sokmindent ideig oraig müködött aztan semmi.ugyerzem sajnos ezt kell fogadnom es bizni abban h a paromnak ez elegendö.csak az ö bizalmamat kell rendberakni mert az beka segge alatt van 😄
2016. jún. 1. 11:01
 10/18 anonim ***** válasza:
örülj, hogy ennyi van. nálunk havi, két havi a "gyakoriság"...
2016. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!