Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkulò szex milyen hatassal van a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
25 evesek vagyunk,5 ev együtt.minden rendben szeretjük egymast.en vagyok a nö.kicsit elkezdtem aggodni mert parom nem igazan erdekli a szex,legalabbis velem.heti 1,jobbesetben 2.nem kezdemenyez de mar en sem teszem mert eljutottam odaig ha tenyleg kivan tesz is erte ne csak azert legyen mert en akarom.boldog vagyok vele de a testem nem boldog hianyoztak ezek a pillanatok,ha együtt is vagyunk 2 perc aktus mert parom koran vegez!en meg azt se tudom mikor volt orgazmusom utoljara.aggodok.ez normalis ennyi idö utan?es ennel is ritkulni fog szoval havi 1 re is eljut az ember?kezdjek el felni h a parom engem nem kivan annyira?
2016. jún. 1. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4. vagyok ismét,

Nem, nem fogsz hozzászokni sajnos.

Én évek alatt nem tudtam ehhez hozzászokni. Egyszerűen megvan, élő, létező a testi-lelki igény, ezt nem lehet csak úgy elnyomni.

Nálam vannak könnyebb időszakok, amikor nem kínoz annyira, de sajnos több a nehéz időszak.

Olyankor kínomban van hogy napi 2-3 önképző... de az sem sokat segít. Borzasztó tud lenni!

Valami vágycsökkentőt kellene szedni, vagy nem tudom...

Mindenképpen aktívnak kell lenned, beszélj vele erről, puhatold ki hogy mi okozza, mi a gond nála, csalódott-e, stb. Sok-sok kommunikáció, beszélgetés, probléma feltárása fontos!!!! Mert így csak szenvedni fogsz évekig.

2016. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


30 év múlva még sok is lesz a kéthavi gyakoriság.

2016. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
megprobalok beszelni erröl vele.bar tudja nagyon jol h nekem nagyonbak az igenyeim.
2016. jún. 1. 11:38
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp ülj le vele beszélni, hogy mi a gond. Veled van-e baja, vagy a munka vagy más probléma van-e. Mert ez így hosszútávon nagyon rossz lesz.
2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat
2016. jún. 1. 13:18
 16/18 Pandas74 ***** válasza:

Ha kiderulne az ok,akkor lehetne ra megoldast talalni.Mert megoldast talalni muszaly,hiszen igy nem elheted le az eleted.Normalis,hogy tole varod a kielegulest ,hiszen ot szereted,hogy miert nem kapod meg...nos ezt kell kideritened.Aztan megoldani,meg az is lehet ,hogy nem vele,hanem egy masik,uj kapcsolatban ,massal....vagy magadban rendezed a dolgokat(gyakorlatilag is ,es lelkiekben is ertve).

Bizony ,ha serult az onbizalma,akkor azt helyre kell tenni.Nem bantottad ,meg valamivel?

Pusztan azert kerdem,mert erintett vagyok en is.Egy alkalommal kb 2 eve egy szokasos raprobalaskor lerugott magarol......aztan hamarosan kiderult van valakije.

Onnantol nem voltam senkivel,igazabol nem is kivanom,se vele ,se massal.Egyutt vagyunk meg ,de szexmentesen(reszemrol legalabbis)elunk mintegy 2 eve.

Nem tudom helyre lehet -e meg hozni,vagy erdemes -e.

41/F

2016. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pandas74 ***** válasza:
Utolso vagyok:A tisztanlatas miatt:az a viszony nehany honap mulva vegetert,igy maradtunk egyutt,megbeszelve a tortenteket.Ez a dolog ennek ellenere nem mukodik a mai napig sem.Pedig csak egyszer alazott igy meg.....van akinek ennyi is eleg.
2016. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az a gáz, hogy téged nem is az zavar, hogy ő csak magával foglalkozik, téged leszr szex közben, mint egy állat, hanem az, hogy nincs szex... Nem neked kéne félned, a párodnak kéne félni, hogy egy utolsó bunkó és hogy otthagyod valami normális alakért aki nem ilyen önző.
2016. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!