Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem miért nem akar takarítani?

Figyelt kérdés
Már többször számon kértem rajta. Mindig talál rá valami magyarázatot. Mintha nem érdekelné a rend. Bezzeg facebookon minden nap ül legalább 1 órát. De Már 1.5 hete nem lett takarítva, úgy néz ki a ház, mint a putri lassan. Sokszor sikerült rávenni, hogy legalább hetente takarítson, de amint nem szólok magától nem áll neki soha.

2016. jún. 1. 11:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. Mindketten irodában dolgoztunk. Azt sem lehet mondani,hogy jobban elfáradt volna. Ennek ellenére nekem délután kezdődhetett a 2. műszak otthon, míg ő már rég a gépét nyomkodta hazaérkezés után.
2016. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Költőnő? ***** válasza:
96%
Ha ő is dolgozik, igazságtalan csak tőle várni a házimunkát. Mondjuk nekem nőként fura h vkinek nem bántja a szemét legalább a kösz, dehát nem vagyunk egyformák. Ha mketten kenyérkeresők vagytok, a házimunkát is igazságosan el kellene osztani.
2016. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, hogy ahol egyforma a terhelés, akkor a munkamegosztás otthon is egyforma legyen. De azért nem egy kérdést láttam már itt mostanában, hogy úgy várnak el otthon valamit a párjuktól egyesek, hogy egyforma a terhelés a munkában, aztán otthon a "panaszos" fél csak a lábát lógatja és várná, hogy a másik fél kiszolgálja. A kérdezőéknél nem tudom, mi a szitu.


Én öcsémmel csináltam meg, míg mindketten a szüleinknél éltünk, és a szüleink elutaztak pár napra, hogy ott hagytam a mosatlant, mikor már nem volt miből ennie, elmosogatott. Mikor kértem, hogy segítsen be ő is, ne csak én csináljam, arra csak annyi volt, hogy majd. De mikor látta, hogy a tányérok nem mosogatják el magukat, az hatott. Hát, van, akire még ez sem.

Most már mindketten külön élünk, ő szolgálati szálláson, de magának kell ügyelni a tisztaságra, én saját lakásban, ahol most épp felújítás miatt van felfordulás, így kicsit nehezebb mozdulni, de minden nappal közelebb kerülök a rendezett állapothoz, viszont azért amit tudok, rendben tartok így is.


A szüleink mindig megosztották egymás között a munkát, külső szemlélőként tekintve mindig megvolt az egyensúly. Az ironikus viszont az, hogy mindig vetélkedtek, melyikük csinál többet, ez nem jó, és persze egyiküknek sem tudok igazat adni, de ez már nekik probléma.

2016. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező!

Vennéd a fáradságot és válaszolnál arra, hogy te szoktál-e takarítani, vagy csak tőle várod el?

Mert ezt fontos lenne tudni az érdembeli válaszhoz, mivel ha te is kiveszed a részed fele arányban a takarításból, akkor jogos a felháborodásod, viszont ha te nem takarítasz, akkor lehet, hogy elege lett abból, hogy te nem veszed ki a részed belőle és akkor meg ne is csodálkozz.

2016. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszak a házasságomban. Kértem ezer dolgot a férjemtől, több odafigyelést, beszélgetést, programot, szexet. Magasról tett a kéréseimre, én meg úgy döntöttem, hogy akkor én sem teljesítem a "kötelezettségeimet" a házasságban. Nem volt ez tudatos, nem is vált be, szóval inkább elváltunk.

Mindenesetre én meghallgatnám a feleséget is, hogy neki vajon mi hiányzik...

2016. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
1%

Ezek a válaszok bakker!!!

"miért nem mosogatsz el te",

a férfiak miért ne csinálhatnának házimunkát stb...

Ja, aztán ha megcsinálod, akkor meg az lesz megbocsáthatatlan lelki sérelem számukra.

vagy jobb esetben csak kikiáltanak papucsnak.

Persze majd most jönnek a ledöngölő hozzászólások, de eddig MINDEN kapcsolatomban ezt tapasztaltam. Soha nem idegenkedtem a házi munkától, szivesen segítettem mindegyik páromnak ha láttam hogy el van havazva, mosogattam, porszívóztam, rendet raktam, stb.

Ne higgyétek, hogy bármelyiktől is kaptam "köszönöm"-öt!!!! Az egyik elsírta magát, hogy így nem vagyok számára igazi férfi, a legutóbbi pedig rendesen ellene irányuló megbocsáthatatlan cselekedetnek állította be a dolgot, mert szerinte csak azt akartam bebizonyítani hogy ő nem képes mindent ellátni, ne is próbáljam bemesélni, hogy segíteni akartam!

Szóval, kedves kérdező, légy férfi, b..ssz oda, törd szét azt a rohadt gépet amikor plézbúkozik a dolga végzése helyett!!!

(Na, jöhetnek a felháborodott komment-áradatok)

2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%

#16, nem dorongolás, csak nem értelek, a Kérdezőt se.

12 éves fiúgyermekként szoktam bele a házimunkába, és azóta is gyakorlom. Bazira nem kérdés, főleg nem párkapcsolati kérdés. Nem túl sokat, de éltem egyedül is... akkor se kéthetes, vagy vasalatlan ingben jártam, és hát a főzéshez meg ugye mosogatni is kell...

Nő nélkül nincs élet? A nő csak akkor az, ha házvezető? Na ne!

2016. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
8%

"A nő csak akkor az, ha házvezető? Na ne"


Nem, de azért tudja már hogy mi a dolga!

Ami ugye nem a plézbúgozás órákon keresztül.

Az első feleségem volt olyan. Hazaért, ledobta a FÖLDRE a kabátját és rohant be a szobába, nyomta be a gépet, és ment az iwiw éjjelig. A fürdőszobában pedig már a szennyestartóba nem fért a ruha, a földön tapostam a szennyeseken. Mígnem egyszer elromlott az a fránya gép... a szeme láttára... A kutyafáját ezeknek a gépeknek.

Igaz, jobb nem lettem a szemében, folytatta más módon a hapsizást. De legalább nekem jólesett

2016. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
"Nem, de azért tudja már hogy mi a dolga! " - Felnőtt embernek legyen igénye arra, hogy segítség nélkül is ellássa magát, ha ehhez egy férfinak nőre van szüksége (anyucira, barátnőre, feleségre), akkor az a férfi csak egy nagyra nőtt gyerek. Nem leszel attól papucs, mert te is képes vagy rendet tartani magad körül, és egy kicsit leveszed a terhet otthon a párod válláról. Attól leszel papucs, ha képtelen vagy önálló döntésekre, és irányítani kell, mint egy gyereket. Ha egyedül élsz, akkor disznóól van körülötted, vagy mi?
2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

"tudja már mi a dolga"? Szerintem te meg tudd, miért fogsz ki ilyen nőket. Értelmes ember a közeledbe nem megy, nem hogy veled éljen. Nem csodálom, hogy asszony mást keresett, biztos, hogy jobban járt.

Ha a nő is dolgozik, akkor igenis mindkét félnek szerepet kell vállalni a háztartásba, gyereknevelésbe...stb.

Maximum ha a férfi egyedüli kereső, és minden alapot letesz az asztalra, akkor lehetnek ilyen elvárások. De én nőként nem mennék bele abba, hogy eltartsanak, sem pedig abba, hogy egy életképtelen idiótát neveljek, aki nem tud maga után elmosogatni, esetleg nem tud nekem néha segíteni, mikor picit pihenni szeretnék, mert épp nehéz időszak van a munkahelyemen. Szerintem szánalmas, ha egy férfi képtelen ellátni magát, és emellé ráadásul kiskirálynak hiszi magát.

2016. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!