Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem miért nem akar takarítani?

Figyelt kérdés
Már többször számon kértem rajta. Mindig talál rá valami magyarázatot. Mintha nem érdekelné a rend. Bezzeg facebookon minden nap ül legalább 1 órát. De Már 1.5 hete nem lett takarítva, úgy néz ki a ház, mint a putri lassan. Sokszor sikerült rávenni, hogy legalább hetente takarítson, de amint nem szólok magától nem áll neki soha.

2016. jún. 1. 11:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bántja a szemét a szemét.
2016. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Arra akartok utalni, hogy igénytelen ilyen téren?
2016. jún. 2. 14:17
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki koszos lakásban lakik, az igénytelen. Tökmindegy, hogy férfi vagy nő. Bárki nekiállhatna és elmosogathatna. Ha senki nem csinálja meg, akkor mindenki igénytelen, hisz nincs igényük rá.
2016. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
87%
Takaríts te. Nem nehéz megfogni a seprűt, hidd el.
2016. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Felidegesítenek azok a kommentek, amikben azt írják, hogy takarítsak életem végéig kizárólag mindig én!


Azért az nagyon nincs rendben, hogy csak én takarítók férfi létemre a másik meg szarik rá.

2016. jún. 6. 18:08
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, eltelt egy hét, sikerült azóta valakinek kitakarítania? :)

Vagy még mindig a gittet rágjátok? :)

2016. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező!!! Miért nem csináltok munka megosztást?? Aztán mindenki csinálná a saját munkáját a ház körül...... NINCS olyan h csak a nő vagy csak a férfi takarítson..... FELNŐTT EMBEREK VAGYTOK, TUDNOTOK KÉNE KOMMUNIKÁLNI!!!!!!!!!!!!!!! Amit láthatóan sajnos nem tudtok...... szánalmasok vagytok mind a ketten. A feleséged azért mert trehány (a leírtak alapján, lehet hogy a probléma egészen máshol van, de ha így van, azt meg cseszi elmondani neked), te meg azért vagy szánalmas mert ide írod ki a kérdést, ahelyett hogy megbeszélted volna vele!! Különben is, amikor megkérted a kezét és összeházasodtatok, akkor már rég ismerned kellett volna hogy milyen. Ha addig nem volt ilyen trehány, akkor keresd szépen magadban a hibát!!!! Mert valami oka van..... Ja, és kérdezőcske, a nő nem arra született, h az egész házat végig suvickolja, meg 4 fogásos meleg vacsival várja haza minden nap a férjét, és utána még téged kényeztessen.... te ezért mit adsz neki cserébe?? Nem lehet hogy elfelejtetted őt NŐként kezelni?? Gondolkodjál már el..... nem mindig a másik a hibás kedves!
2016. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
#36 Valszeg a csótányok már elhordták a kajamaradékokat, szóval azzal már nem kell törődni. Ne aggódj kérdező, már nem kell sokáig várni és megjelennek a patkányok, amik elijesztik a csótányokat...
2016. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
13%

Istenem....

Igazad van! Nekem a bőr leégne a képemről ha nem takarítanék hetente, nem bírom a mocskot, még így is hogy sokat dolgozok. Persze a párom is besegít, sőt most ő vn itthon mert fáj a háta, és szó nélkül megcsinálja amit meg kekk (meg tud). De szerintem egy nőnek elég szégyen ha piszkos!

2016. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
86%

"Azért az nagyon nincs rendben, hogy csak én takarítók férfi létemre a másik meg szarik rá."


Miért, ha csak a nő takarít, az rendben van?

2016. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!