Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Mióta együtt élünk egyre kevesebbet szexelünk. Pedig nem lógunk folyamatosan egymás nyakán. Nem unjuk egymást. Egyszerűen ő nem akarja. Már többször is próbáltam vele erről beszélni és mindig azt mondja, hogy neki nincs rá annyira szüksége. Régebben azért csináltuk heti három négyszer, de most már az egy alkalomért is könyörögni kell. És nem is az legnagyobb baj hogy kevésszer csináljuk, hanem az hogy ez neki kényszer és látom hogy nincs kedve hozzá. Persze azért közbe élvezi és jó is az ágyba, de akkor is. Nem tudom mit csináljak. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk. Tudom, hogy mástól nem kapnám meg azt érzelmileg mint tőle. Szerintetek jobban teszem ha belenyugszom ebbe? Végül is nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban. Később, mondjuk gyerek után már én se kívánnám annyira. Nem? :S

23/L


2016. máj. 22. 00:50
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
100%

én úgy látom ezt a kérdést,hogy jó szex nélkül behal a kapcsolat

vagy azért ,mert félre fogsz menni

vagy tele lesz hócipőd és lelépsz

a gyerek születése..nem biztos,hogy visszaveti a szexéhséged,,,,sőt lehet megnöveli

gondold át az egészet

2016. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Elég nagy tévedésben vagy,ha azt hiszed gyerek után már csak egészségügyi qrásról fog szólni az élet...

Viszont a pasidnak látvánxosan csak eü.szexre van igénye! Nagyon kiábrándító,ha könyörögni kell,és nem magától csinálja!

Előbb-utóbb úgyis ráunsz erre!

2016. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
A gyerek születése után egy ideig valóban nem a legfontosabb a szex. De aztán....?
2016. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 ráadásul még gyerek előtt vannak.
2016. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Megcsalás, majd elegánsan lelépés. Nincs megalázóbb, mint egy puha f-sszal élni.
2016. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Én első lépésben az érzelmi hátterét vizsgálnám meg a dolognak. Volt-e valami traumája, új munkahely, több stressz, stb. Kérd meg, hogy mondja el valójában miért nem kívánja. Az is lehet, hogy már nem szerelemes beléd, de ezeket fontos tisztázni, hiszen folyton megalázod magad a próbálkozásokkal, Ő meg kényszerből egy héten egyszer lefekszik veled.


A második dolog, ami eszembe jut, hogy megcsal. Legalábbis a volt pasimnál akkor jelentkezett ez és több ismerősömnél is inkább ez volt a probléma forrása. Te ismered, észrevettél rajta valami változást azonkívül, hogy nem kívánja a szexet?

2016. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem a párom írta ki a kérdést.

Én nő vagyok,és nem kívánom már a párom.

Egyszerű oka van,kiábrándultam belőle,ő meg is tett mindent ezért.

Nézz magadba,biztos olyan jó ez a kapcsolat?

2016. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idös a párod? Probáltál új dolgokat, bármi ami beinditja....uj helyek, fehérnemű, szerepjáték, megleped reggel egy kis orállal?? Ha semmi nem megy, hitesd el vele hogy másnak is kellenél, lehet attól vadul be a bika :))
2016. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szex a legfontosabb, de van annyira fontos, hogy kiszárítsa a legjobb kapcsolatot is, ha az egyik fél állandóan csak sóvároghat utána.

A gyerek után se fog csökkenni az igényed, ugyan miért is?

Az ő igénye nagyon kevés.... most heti 1, pár év múlva havi egy. Szóval életed végéig 2-300 alkalomra számíthatsz.

Nem irigyellek.

2016. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!