Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem, ha a nő magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, ha a nő magasabb fél fejjel?

Figyelt kérdés
Néha beszélgetünk, viszont nem mertem elhívni, mert nem is az önbizalom a gond, ha még el is jönne, akkor törpének nézne, lenézne vagy hasonló. Remélem kapok sok-sok választ ;)
2016. jún. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress mást
2016. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a törpöknek is sikerült meghúzni végül hófehérkét
2016. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt igazából csak akkor tudod meg, ha elhívod :)

Esélyed tippelni se tudom, mennyi lehet, hiszen nem ismerem a lányt, de ha komolyan érdekel, egy próbát megér, nem?

2016. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De megér.

Nem én vagyok törpe, ő magas inkább.

178 vagyok, izmos testalkat.

Ő 183-187 körül lehet.

2016. jún. 1. 22:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam az alacsonyságom kompenzálja az, hogy elég nagy testem van az alacsonyságomhoz képest, széles váll, s egy kevés izomtömeg.Nem az a kikondizott állat, de évente 14 köbméter fát felvágok télre itthon.
2016. jún. 1. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Nokent mondom, hogyha neg tetszel is neki, allandoan kenyelmetlenul fogja magat erezni, plane mert o meg raadasul alapbol magasabb no. Nekem is volt alacsonyabb baratom (en 174, o 167) es soha tobbet ilyen felallasba nem mennek bele. Mivel magas ezert szerintem alapbol lehetnek rossz erzesei ugymond, egy alacsonyabb pasi mellett ez csak novekedne.
2016. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Centire mérni egy kapcsolat esélyét... nekem vicces.

Hívd el nyugodtan, ha van közös érdeklős, szimpátia köztetek. Ha neki ez probléma, akkor nem veszítesz vele semmit.

2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nálam fél fejjel alacsonyabb párom, és csak néha zavart - pl. mikor felvettem volna egy 2-3 cm-es sarkú cipőt, de nem lehetett, mert már baja volt vele.

De az sokkal kiábrándítóbb volt, mikor Ő rinyált, hogy milyen alacsony, stb. Kb. egy hónap alatt totál kiszerettem emiatt belőle :(


Szóval én azt mondom, hogy soha többé nem kezdek alacsonyabbal, mert én hiába szeretem, ha a 95%-nak kisebbségi komplexusa van, ha magasabb nála a csaj.

2016. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolatban semmi jelentősége a magasságnak. Nekem is volt 160 cm alatti barátom, fél fejjel magasabb voltam nála, sose zavart, őt sem. Magassarkút is szerette rajtam, szóval azzal sem volt gondja. Nem foglalkoztunk azzal hogy ki milyen magas mert lényegtelen dolog.

De mivel feltetted ezt a kérdést úgy gondolom téged lehet hogy zavarna... "törpének nézne" <- ha így gondolkodsz az nagyon nem jó kezdet.

2016. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem azzal nincs gondom cseppet sem hogy ő magas.

Csak attól félek hogy neki lenne gondja ezzel.

Figyu, felőlem vehet fel magassarkút. Ha őt nem zavarja hogy úgy már egy fejjel magasabb, engem sem ;)

2016. jún. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!