Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele menjek egy újabb kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek egy újabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés
tegnap szakítottam a volt párommal, aztán este megismerkedtem valakivel. Össze akar velem jönni. A baj már csak ott kezdődik hogy a rokonom volt barátja, és ott a társaság nagyon pletykás. Az egész faluban elterjedne a hír hogy együtt vagyunk. Nem is tetszik, de jó vele beszélgetni meg el tudok vele lenni. És elég messze lakunk egymástól, távkapcsi meg nagyon szar. Tapasztalatból tudom. Mehetne ez a dolog?
2010. ápr. 11. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj drága, azt írod, nem tetszik, csak jó vele társalogni, messze lakik és valószínűleg nem is kívánnád, szóval szerintem NE menj bele! Ha már nem jöttök ki a jelenlegi pasiddal akkor meg olyan pasit keress aki külsőre és belsőre is megfelel.

Ezzel az új sráccal ez csak egy futó barátság lenne vagy még annyi sem.

2010. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én nem kűlsőre megyek
2010. ápr. 11. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

első vok:


Akkor figyelj, nincs jelenleg pasid, van most egy srác aki viszont színpatikus és jól elvagytok, szeretsz vele lenni. akkor meg ennyi nincs min gondolkodnod, nincs mit veszítened.

Menj bele ismerkedj vele, de egyenlőre csak barátkozzatok, mert mi van ha időközben találsz valakit a közelben. Legalább megismersz másik pasit is, nem unatkozol, nem fogod magad hónapokig gyötörni az előző kapcsolatod miatt. Van akinek működik amúgy a távkapcsolat, nem soknak de van akinek igen:)

De mondom , tedd fel magadnak a kérdést: Mit veszíthetek?

2010. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!