Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele menjek a nyitott kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek a nyitott kapcsolatba? Mit jelent az hogy nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónap után szakítottunk, már nem szeret, csak vonzódik hozzám, én még szűz vagyok(de pettingeltünk) de megromlott a kapcsolatunk, ezért szakítottunk.

Szóba került egy pár napja hogy én lefeküdtem volna vele, és ő erre mondta hogy mibe lennék benne? És hogy nyitott kapcsolat-ba benne lennék-e. Mondtam hogy nekem nem csak erre van szükségem, nekem szerelem (is) kell amit tőle nem kaphatok meg, és hogy szexből nem lehet szerelem.

Jól gondolom hogy ne menjek bele, akárhogyan is akarom?


2011. jan. 13. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
SEmmiképpen ne menj bele. Csak kihasználna téged. Tudja, hogy te többet érzel, és még így is vevő rá, hát szánalmas. Főleg, gondolj bele, mész szűz vagy. Egy ilyennek szeretnéd elveszíteni, akinek csak arra kellenél? Legyél okos lány.
2011. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyitott kapcsolat=dug melletted még 10lánnyal és te ezt elnézed tehát nyiltan megcsal
2011. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ahogy írták előttem. ő lefekszik fűvel-fával és téged is csak használ.
2011. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam. Óriásit csalódtam benne. Rá se ismerek. De hát a pasiknak az agyuk a gatyájukban van...

Csak a kísértés...:/

Komoly kapcsolat nekem sem kell, de nem akarom használt papír zsebkendőnek érezni magam. Nem akarok arra gondolni hogy később ezt mennyire megbánnám.

2011. jan. 13. 14:21
 5/8 Bretso ***** válasza:

"Pasiknak az agyuk a gatyájukban van."


Ejha. A nőknek meg nincsen egyáltalán, szóval nem tudom mire vagy büszke. Klasszikust idézve a nők agya akkora, mint a mókusé, a feministáké még kisebb. Remélem tetszett az általánosítás.

2011. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küld el azt a barmot a francba! Előtted az élet! Majd találsz igazi szerelmet!Nem egy ilyen idiótát,aki csak kihasználna..És a használt papírzsepi nem jó státusz! Légy büszke és légy NŐ!!n 26
2011. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nyugodtan küld el a fennébe, de ha te nem akarsz komoly kapcsolatot akkor teljesen mindegy, hogy nyitott!! mert így is úgy is elveszted és majd jön az újabb, meg újabb pasi:S csak annyi különbség, hogy egyszerre és nem külön külön:S szóval mindegy, ha már úgy se gondolkozol komolyan! így is rongy leszel utána úgy is:) csak nyitott, ennyi
2011. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha belemész akkor nem szereted ap árod, ha szeretnéd akkor féltékeny lennél, ha más nőkkel lenne, te meg ha szereted, akkor nem csalnád meg, akinek nem elég egy pasi vagy nő, meg nem szerelmes annak minek komoly kapcsolat? kár hülyíteni egymást, akkor mond meg neki h te lazát akarsz, alkalmit, szex kapcsit

mint a szinglik

2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!