Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság megbocsátható? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság megbocsátható? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve szexkapcsolatom van/volt egy fiatal lánnyal,aztán egyik nap taliztunk ,azt mondta majd ír...nem írt azt mondta reggel hogy lemerült a telója,kiderült hogy pasinál volt egész éjjel! Az oké h nem voltam vele kapcsolatban egy éven át,de lehetett volna őszinte ,és többször átvert!Ott kell hagyni ugye?lezárni végleg?bizalom elúszott,egy pár szex meg nem ér már semmit amit tőle talán kapnék,mert amúgy azóta kikészülök,nem eszek semmi.megszoktam már vele ezt az 1 évet,és most ez a hazugság nagyon megvisel és fájt!
2016. jún. 3. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexkapcsolat, akkor nem tartozik neked semmiféle elszámolással, és nem értem, hogy ha csak dugtok, akkor miféle bizalomnak kellene köztetek lenni?

Bizalom a normális kapcsolatok alapja, dugipajtástól max annyit követelnék, hogy félévente szűresse magát nemibetegségekre, amit persze én is megtennék.

2016. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félévente? Az kevés, bármikor összefekhet olyannal aki összefeküdt olyannal aki...etc.
2016. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a soraidat, arra gondolok hogy beleszerettél! Mond el neki, hogy rendes kapcsolatot akarsz. Ha meg nem akarsz tőle komolyat, csak szexet, akkor meg semmi közöd hozzá!
2016. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csak szexkapcsolat, akkor nem várhatsz el semmit. Persze lehetnek előre megbeszélt szabályok, de ezek szerint te egy olyan párkapcsolatnak képzelted ezt, ahol ő hűséges és engedelmes, de a párkapcsolatok hétköznapi problémáival nem kell megküzdened. Hát úgy néz ki, nem voltál ezzel elég. Kidobhatod, de ő is megtette volna valószínűleg, amint talál jobb lehetőséget ennél.
2016. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1# egyetértek. Szerintem te szerelmes vagy. Az elején tisztázni kellett volna hogy ki mit vár ettől a kapcsolattól.
2016. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen csak szex volt.olyan szabályokkal hogy nem dugunk félre persze én az egy év alatt kb 10 lánnyal rajta kivül lefeküdtem) amiről nem tud! de nekem ez akkor is szarul esett! a hazugság része! nem tudnám felvállalni kapcsolatban mert hazudik meg túl fiatal..
2016. jún. 3. 11:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval...neked szabad, neki nem? Te meg ráadásul továbbra is hazudsz neki. Mit is kéne neked megbocsátanod?
2016. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szex kapcsolatban nincs olyan szabály hogy ne dugj mással. Ez akkor már olyan mint ha egy normális kapcsolat lenne és ti csaljátok egymást.
2016. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elnézést, de te egy f.a.s.z vagy
2016. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem esett jol hogy átvert,ezért had ne legyek fa.z
2016. jún. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!