Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hazugság mennyire megbocsáth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hazugság mennyire megbocsátható egy kapcsolatban? Túl szigorú lennék?

Figyelt kérdés

Mi az a hazugság, ami még ártatlannak mondható szerintetek? És mi az, amit még meg lehet bocsátani?


Én úgy érzem, hogy azok után, ahogy a párom viselkedett velem, már nem tudom elhinni egy szavát sem.


Ez nyilván emberenként változó, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok a hazugságokról.


2014. máj. 7. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítok: Mi az, amit már nem lehet megbocsátani?
2014. máj. 7. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:
ha te nem bízol benne, édes mindegy, hogy szerintünk mi fér bele... van aki még a megcsalást is elnézni, meg van aki kidobja az első kis hazugságnál
2014. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ártatlan hazugság!

Akit szeretek , annak nem hazudok.

Ha igen, akkor már nem tisztelem emberként sem.

Ergo ha meg is bocsátasz mindig gyanakodni fogsz, hogy megteszi-e újra.

Amúgy ha másnak hazudsz, elsősorban önmagadat csapod be. Erre érdemes gondolni.


28N

2014. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, csak kíváncsi vagyok Mások véleményére is. Mit gondoltok arról, ha valaki majdnem megcsalja a masikat, de elutasítják és ezért inkább marad a biztosnál?
2014. máj. 7. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre a Hanta boy c. film nagyon jó:)


Ha te férfi vagy, és a házastársadnak arra a kérdésre hogy kövérnek tartod e amikor terhes, nagy a hasa. Erre az a válasz hogy nem drágám gyönyörű vagy, kivirultál....ez kegyes hazugság. Ez nem árt senkinek. Viszont Ha megmondod hogy olyan mint egy tehén akkor csak feleslegesen megbántod...


De pl ha eltitkolod hogy egy munkatársaddal majdnem megcsókoltátok egymást, viszont 1 pillanatra is vágyat éreztél rá, az már az a kategória ami nálam nagy csalódást okozna...Ez már az őszinte vagyok vagy hazudok részt érinti. Ha eltitkolod, és valamiért mégis megtudja, nagy balhé lehet belőle, és jogos lesz. Remélem érzékeled a különbséget.

2014. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért nem történt megcsalás, mert vissza lett utasítva, de a csalás szándéka benne volt, akkor az annyit jelent hogy meg akart csalni.


Én dobtam ki pasit azért mert meg akart csalni. Csak ideje nem volt rá, mert előbb lebukott, minthogy partnert talált volna hozzá.

2014. máj. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő is így járt. Ezzel elvágta magát nálam.
2014. máj. 8. 20:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt rá a lehetősége, hogy bevallja, de még tovább hazudott a szemembe. Sosem tennék ilyet azzal, akit szeretek...
2014. máj. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!