Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyn tudom elerni hogy ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyn tudom elerni hogy ujra belemszeressen a volt parom?!

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy...


Kezd el élni az életed, kezdj el ismerkedni, szórakozni, etc, és egy napon lehet, hogy rájön, hogy hiányzol neki, de "kikényszeríteni" ezt nem lehet.

2016. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom,es nemis akarom kenyszeriteni semmire!
2016. jún. 4. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján senki nem tud érdemben válaszolni.

Egyáltalán miért lett vége, van-e új kapcsolata, milyen személyiség, stb.

Könnyen lehet, hogy reménytelen a dolog, de a fentiek függvényében akár még lehet esély.

2016. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vege lett mivel nem ugyanazok voltak a terveink,4 eves kapcsolatrol van szo(en 27,O 29).Szerettem volna tovabb lepni egy szintel feljebb(osszekoltozes). De o ezt nem erezte hogy megtudna tenni,es h megtudna adni nekem azt amire vagyok. Igyhat elengdtuk egymas kezet.En nagyon szeretem,aztmondja h O is engem es emiatt enged el..Nem vitazva valtunk el,egy nagyon nyugodt,jora valo ember.Meg mostis tartjuk a kapcsolatot mint baratok...ugymond..uzenetekben es telefonbeszelgetesen keresztul de talalkozni nem talalkozunk.Egy honapja nem vagyunk egyutt..
2016. jún. 4. 11:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg egy dolog,harmadik nincs egyikunk eletebe se..nem errol van szo..
2016. jún. 4. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval inkább lelépett, de összeköltözés, házasság ilyesmiket nem vállal.

Szerintem most se fog.

2016. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat igen,"lelepett" ugymond,vagy megijedt mert tudom h ez egy nagy lepes lett volna mindkettonknek...de en alltam elebe h igen gyerunk menni fog egyutt..de O ugy erezte h vlmi hianyzott es nem tette meg ezt a lepest..
2016. jún. 4. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztességes volt veled!


Nem veled képzeli el a jövőjét, nem érzi azt, hogy egy életen át melletted akarna lenni, így elengedett ahelyett, hogy még 3-4 évig hülyített volna, miközben tudja, hogy nem te vagy az akivel ezt meg akarja lépni.


Továbbra is azt tudom mondani, szakíts meg minden kapcsolatot, kezdj el élni, és talán egy nap rájön, hogy mit veszített, talán sosem jön el ez a nap, de legalább nem fogsz éveket tölteni a múltban

2016. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nagy ostobaság lenne részedről újrakezdeni bármit is, mert 99% az esélye, hogy ugyanoda futna ki a dolog. Ha valaki azért szakít, mert nem tud elköteleződni a másik mellett, akkor az nem arra utal, hogy belátható időn belül változna ez a helyzet. Ha csak időre lenne szüksége, akkor azt mondta volna.
2016. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ámítsd magad. Még egy jól működő kapcsolatot sem érdemes újrakezdeni, ha egyszer véget ért. Mindig azért ér véget, mert valamelyikőtökből hiányzott valami, amire a másiknak szüksége volt. És az ilyesmi nem olyan, mint két doboz tejföl, hogy leszaladsz érte a közértbe, megveszed, aztán visszamész vele.
2016. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!