Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a barátomat állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátomat állandóan taperolják, én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Mostanában együtt megyünk a barátom haverjaival bulizni, de nagyon zavar hogy állandóan rászállnak a páromra mindenféle nőcskék... Volt rá példa hogy amíg elmentem italért, addig egy nő nagyon közel ment hozzá, tehát abba a közelségbe, ami már majdnem simulás volt, én pedig kettőjük közé léptem. A pultnál is amikor kiadják neki az italt van hogy a pultoslány "véletlenül" megsimogatja a karját meg a haját igazítgatja... Nőből vagyok én is, tudom mit jelentenek a jelek. A párom meg nem szól semmit, "észre sem vette" hogy ilyen dolgok történtek, pedig szerintem nagyon is észrevette, csak nem szól a lányokra. Bezzeg ha velem csinálná ezt egy pasi, hát ő ezt tuti nem tűrné el. Már olyan szinten idegesít ez a dolog, hogy már a rosszullét kerülget, ha a párom egyedül akar menni bulizni... Mit tegyek?
2016. jún. 5. 21:09
 1/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:
9%
Versenyezz a lányokkal a pasidért, mutasd meg, hogy te többet tudsz! :)
2016. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem reagálod túl, gáz hogy engedi. 22/F

#igazábólirigyvagyokhogymindennőimádja

2016. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele erről a problémádról, vagy csak itt vagy képes erről így beszélni egy névtelen oldalon?


Egyébként biztos halvány gőze sincs, hogy azok a csajok mit akarnak, egy érintésből biztos nem fog neki leesni azonnal, hogy akar valamit a másik tőle.

Ne magadból indulj már ki, ő nem te, hogy azonnal tudja a dolgokat!


Ha tudná, akkor biztos szólna nekik!

2016. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

A párodat nem kérted számon, hogy egyáltalán miért engedi ezeket a nőket magukhoz közel? Egy dolog, hogy a csajok rászállnak, de ha a pasid egyértelműen elutasító lenne, nem mennének oda.


Mondd meg neki, hogy ne hozzon többé még egyszer ilyen kellemetlen helyzetbe, különben repül.

2016. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lökte volna el a lányt aki túl közel lépett???
2016. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!