Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van fent társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fent társkeresőn egy párkapcsolatban élő lány?

Figyelt kérdés
néha, akiket tinderről és utánuk nézek, látom hogy párkapcsolatban vannak. Akkor miért vannak fent? Nekek ez pasiként kiábrándító lenne, nektek nem? Attól nem félnek ezek a nők, hogy egy ismerősük megtalálja őket, és kérdőre vonják?
2016. máj. 15. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez most milyen kérdés? Nő vagy férfi vagy?
2016. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Férfiak is ezt teszik,ne általánosits
2016. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

1. Nem boldog a párkapcsolatban, de nem mer szakítani, mert fél egyedül maradni.(Inkább nőkre jellemző)


2. Egó növelés. (Főleg pasik részéről)


3. Kósza szexkapcsolatok a komoly szexkapcsolat mellett.

2016. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem ért hozzá, vagy nem is gondol rá, de meglehet, hogy régi reg és nem törölte.

Azt kell megtudni, hogy látogassa a napokban is az oldalt.

2016. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azon a netes társkeresőn, ahol én vagyok fent ki van írva már a kereséseknél, a találatoknál hogy ki miért van az oldalon. Pl. ágyszomszéd, laza kapcsolat, kapcsolat, jó társaság, barátok. (Ezek közül többet is lehet választani)


És rengeteg lányt látok fent az oldalon, akiknél ki van rakva hogy kapcsolatban vannak és az, hogy "jó társaságot" vagy "barátok"-at keresnek.

2016. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert keresni akar egy jobb képű kant, esetleg unalomból vagy egónövelésből.
2016. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
mert a nők úgy működnek mint ahogy a majmok közlekednek a fákon. Akkor engedik el az ágat, mikor már megfogták a következőt.
2016. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7:

:D :D :D

2016. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pasiba tudok ilyet..kigoogleztam és kidobta a gép..pedig élete szerelmével él..persze itt is forumozik mindjàrt kiderül mi a vàlasza miért csinàlja ezt..
2016. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah és volt fenn mert modositott az adatokon ..
2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!