Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Nem tudom eldönteni hogy a fiú akivel találkoztam mit akar tőlem, huzamosabb időre vagy csak egy éjszakára?

Figyelt kérdés
Szombaton találkoztam vele és nagyon aranyos volt,fogta a kezem sétálás közben,dícsérgetett ,símogatott.Viszont voltak olyan jelek hogy csak szexet akar.Mikor megkérdeztem tőle mit szeretne tőlem azt vettem ki a szavából,hogy nem csak futó kalandot.Most hétvégén is találkozni akar,és barátnúm szerint várjak vele hétig hogy még mindig akar-e tőlem valamit vagy sem.Szerintetek?

2016. jún. 6. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy még. Továbbá, nem lehet tudni senkiről sem mit akar, azt mondanám, hogy majd te leszűröd szépen a személyes találkából, hogy mit is akar tőled, de mivel írtam hogy fiatal vagy, ezért...hát ez sem biztos. Bocsi, ismerd ki, beszélgess vele sokat és majd elválik.
2016. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatot szeretne akkor nem a szex lesz a lényeg, hanem hogy megismerjen. Legalábbis nálam így működik, ezért eszembe sem jut sürgetni, lesz amikor lesz. Nem ez a lényeg.


Ha viszont a szex a fontos, akkor azt szeretném természetesen minél hamarabb. Akár már az első pár találkozáskor.

2016. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne azt nézd, hogy a srác mit akar, hanem, hogy TE mit akarsz!

Ha akarsz szexelni, szexelj!

Ha nem akarsz szexelni, ne szexelj!

Ha a szexet afféle jutalomnak, szolgáltatásnak tekinted a srác számára pl. a hosszabb távú kapcsolatért, akkor ne szexelj!

Egészen addig, amíg TE nem vágysz rá!

2016. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!