Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzel magáról?

Figyelt kérdés
Páromnak akkor vagyok jó ha a "seggét nyalom" Nekem is vannak rossz napjaim és néha nem úgy szólok ahogy kéne de nem hiszem,h feljogosítja arra a férjemet,h jöjjön olyanokkal,h "azért vagyok veled mert itt van a babánk"teljesen természetes dolog neki az,h házi munkázok azaz szerinte nincs azon mit becsülni!Nekem semmi dolgom itthon,ne legyen egy szavam se!A múltkor azt is mondta,h "nem vagyunk mi egyenrangúak!te csak egy szaron asszony vagy!És nem leszek egyenlő senkivel főleg nem egy nővel!" Hát szerintem nincs az a dolog ami miatt így beszélhet egy férfi a nővel főleg nem azzal aki szült neki!Erre meg azt mondja,h magamnak szültem nem neki!!Mindenből engem hoz ki hibásnak!
2016. jún. 6. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
cigányok vagytok?
2016. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az,h nem!És párom nem is szereti őket...
2016. jún. 6. 10:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak kussoljak!Tegnap pofon vágott és ahogy vissza adtam neki azzal jött,h hogy jövök én ahhoz,h pofozzam!
2016. jún. 6. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel legközelebb mikor azt mondja magadnak szülted a gyereket. Aztán ha elment dolgozni csomagolj össze fogd a kicsit éa hagyd ott a fenébe. Az ilyen ember nem érdemel családot. Ha annyira alap dolog a házimunka csinálja õ aztán vagy észhez tér vagy nem. Te mindkét esetben jól jártál.
2016. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holott csak annyit mondtam neki,h több megbecsülést szeretnék,h ne fenyegessen azzal,h elhagy...megh csak úgy vagyok !Tehát csak kértem,h ne másszon a lelkembe!Erre azt mondta még,h de mert megérdemlem és nekem jobban fájjon!
2016. jún. 6. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj arrol, hogy miért mentél hozzá? Mennyi idösek vagytok (gyereket is beleértve)?
2016. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert szultel gyereket egy ilyen szar alaknak? Meg elotte kellett volna gondolkozni.
2016. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyócker, éjjel nappal Bukarest?
2016. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nesze neked házas élet :D

egyébként nekem nem lesz feleségem se házasság, annyira nem is kell megeröltetni magam hisz barátnőm sincs

2016. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
57%
Jól kifőzted, most miért gond az, ha meg is kell enned?
2016. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!