Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtehetem szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem szerintetek, hogy nem engedem el a barátnőmet Lengyelországba augusztus végéig?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt és 7 hónapja együtt is lakunk.Nagyon szeretem őt és ez nem az a rózsaszín ködös dolog.Minden napom csak róla szól, bármit megtennék, hogy boldog legyen és tudom, hogy ő is szeret engem nagyon.Majdnem tökéletes a kapcsolatunk, egyedül az anyagi helyzetünk nem a legjobb.Eddig ő egy ételbárban volt pultos, 14 órában dolgozott heti 4-5 napot 90ezerért, de a fönökének ez sem volt elég, ezért felmondott.Én hegesztő vagyok, havi 140-170 ezret keresek, de albérletben lakunk a kettőnk fizetése (kb.havi 250 ezer) sem volt elég arra, hogy mondjuk gyerekvállalás szóba jöhessen vagy eljegyzés stb.Az unokatestvére 2 éve Lengyelországba dolgozik és julius 1-től, augusztus 31-ig tudna neki szezonmunkát, amivel közel 700ezret keresne a két hónap alatt. Nagyon szeretne menni, mert itthon nem tud normális munkát találni (sima érettségivel) és abból a pénzből, amit ott keresne tovább tudna magát fejleszteni.

Fiatal még és igaza van, hogy most kell valamit kezdeni e magával, de nem bírok ki nélküle 2 hónapot.Múlt hónapban haza ment az anyukájához 2 napra és minden bajom volt, amnyira hiányzott pedig csak 200km-re volt tőlem.

Szerinte van olyan erős a kapcsolatunk, hogy kibír 8 hetet, de én nem akarom.

Folyton arra gondolok, hogy mi van vissza jön és már nem azt fogja érezni, mint most?

Ez nagyon önző dolog részemről, vagy inkább részéről? Szerintetek nem kellett volna ezt elöszőr velem megbeszélnie? Mert igaz először azt mondta van egy ilyen lehetősége és szeretné kihasználni, mit szólók hozzá? Mondtam, hogy nem akarok 2 hónapot külön tölteni, most mégis ott tartunk, hogy menni fog.

21/L és 23/F


2016. jún. 6. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha menni akar, menni fog.
2016. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Amit csinalsz az onzoseg. Ha el akar menni akkor el is fog raadasul azt a jobb jovotokert tenne. Ezzel csak annyit ersz el hogy legrosszabb esetben elhagy mert korlatozod.
2016. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyet benyognel nekem, akkor menes vagy nem menes Lengyelorszagba, szakitanek veled. Borzaszto onzo vagy, mint egy kisgyerek.
2016. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy igazatok van, de annyira nehéz őt elengednem.
2016. jún. 6. 13:34
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Hú de undorító egy **reg vagy ! Férfiként, látatlanba felképelnélek!
2016. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Osszegzem.Te vagy a kapcsolatfuggo,o meg dolgozni akar havi 90 helyett havi 350ert.Tenyleg baromira vonzo itthon 2 honapot ehezni egy nyavogo "pasi" mellett,igazad van.
2016. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Lol, nem. Két hónap pedig nem a világvége, nőj fel.
2016. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Növessz magadnak tököt és fogd fel, hogy azért menne ki, hogy NEKTEK jobb legyen.
2016. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, két nyamvadt hónapról beszélünk...beteg vagy.
2016. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Milyen munka az, amivel 2 hónap alatt közel 700 ezer ft-ot meglehet keresni?Ha jól tudom a minimálbér ott se sokkal több, mint itthon.

A kérdésre visszatérve a barátnőd felnőtt nő, akinek nem tilthatsz meg semmit és bár közhelyesen fog hangzani, de ha szereted akkor elengeded.A szeretet nem önző...

Gondolj bele kedves kérdező:két hónap nem a világ vége ebben az internet uralta világban.

2016. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!