Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha alig keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha alig keres?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, ő 32F, én 23N. kb 4 hete el kellett költöznöm egy munka miatt, így most 250 km választ el minket. Ő amúgy is sokat dolgozik, napi 12-14 órát, heti 6 napot, így alig van ideje, másrészt ő nem olyan lelkis, így minimális kommunikációval is beéri. Most volt az első hétvége, hogy külön voltunk, mert megkért hogy ne menjek, inkább had pihenjen és intézze a dolgát. Ehhez képest szombat este írt kb 3 sort, vasárnap este megkérdezte minden rendben van-e, és azóta nem jelentkezett, pedig látta hogy visszaírtam és fent is volt messengeren.

Arra gondoltam, nem fogom már keresni, majd ír ha akar, ha pedig nem veszi észre magát, akkor szakítok, mert szerintem ez nem normális így.. hiába tervezgetünk összeköltözést, ha ennyire nem törődik velem, úgy gondolom. Nem naphosszat csetelésre vágyom, csak öszinte érdeklődésre és törődésre, vagy hogy legalább tudjam miért nem ír, pl fáradt vagy nem hiányzom? Mert nem mindegy..

Szerintetek?


2016. jún. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg, hogy most végül is minek vagytok együtt...
2016. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg a dolgot vele. Az én párom se túl lelkizős és nem csevegünk naphosszat főleg ha sok a dolga akkor szinte semmit de ettől még este mindig jóéjt kívánunk egymásnak.
2016. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!