Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások ezt hogy bírják? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy bírják? Én bírom ennyire nehezen a terhelést?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 3 éve dolgozom főállásban, és körülbelül 2 éve egyedül élek teljesen. Van egy barátom 2 éve, még egyelőre külön élünk, de lassan tervezzük az összeköltözést.


A problémám az, hogy gyakorlatilag annyira kifáraszt az egész napos munka, és az azt követő házimunka, hogy nekem esténként kb sosincs kedvem szexelni. Szerintem 3 hete szexeltünk utoljára, vagy még régebben, és bennem pillanatnyilag nulla vágy van... Nem arról van szó, hogy pihentebb perceimben sem jut eszembe, hogy jó lenne (rendszeresen kb 10-12 óra között, amikor úgyis bent kell rohadni melóban...) de mire hazaérek, mire lezuhanyzok, eszek, elpakolászok, stb, már kb 11 óra van, és ha találkozok is barátommal, nincs kedvem vele szexelni, mert fáradt vagyok. Ha elkezdi simogatni a hajam, vagy bármi szerintem 5 perc és bealszok.


Ő ezt magára vette, mondván csak vele nem akarok lenni. Mondtam neki, hogy hulla vagyok, még a hétvégém is munkából áll, csak házimunkából, mivel reggeltől estig mosok, mosogatok, porszívózok, bevásárolok (élelmiszert, mert ruhát, vagy egyéb "csajos dolgot" szerintem 10 hónapja nem vettem), ha ezzel végeztem, akkor meg kb további 4-5 órám mehetne el arra, hogy szőrtelenítsek vagy hajat mossak, hogy nőként nézzek ki, és ne egy lestrapált trampliként, és ha mindennek a végére értem, megint este van, és én hulla vagyok.


Komolyan, mások ezt hogy csinálják?? Hogy van idejük és energiájuk mindenre? Hetek óta arról álmodozok, hogy hétvégén délig alszok, de akkor meg lelkiismeret furdalásom lesz, hogy nem csináltam semmi "hasznosat" délig. Abba bele se merek gondolni, hogy gyerekkel ez mégis milyen lenne.


Szörnyű, és nem igazán tudom, hogy kéne ebből kitörni, de biztos vagyok benne, hogy ennek nem így kéne lennie. Valaki tudna segíteni, hogy mégis hogyan kéne ezen javítani? Vagy, hogy ő hogy csinálja, hogy nem fárad el?


2016. jún. 6. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Válts munkát vagy nézesd meg, nincs-e valamilyen vitaminhiányod.

Azt sem értem, a szabadnapjaidat hogyan tudod egész nap takarítással elcseszni, nálam kb összesen 1,5-2 óra a tényleges munka része a takarításnak, ha mondjuk mindent egy napra akarok sűríteni.

A "nőként kinézés" rész se 4-5 óra, az is maximum 1 óra, 20 perc alatt megvagyok hajmosással és szőrtelenítéssel a zuhany alatt, utána meg 40 perc alatt rendbe szedem a hajam, sminkem, stb.

Nem tudom, én azt nem értem, te hogy csinálod, csak arra tudok gondolni, hogy borzasztóan körülményes és szöszmötölős ember lehetsz.

2016. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nőiesség: mondjuk nem sminkelek. Szemöldök pár naponta és úgy öt perc, szőr a zuhany alatt öt perc. Hajmosás mondjuk fél óra, elszöszmötölöm, de ha úszni vagyok, az uszodában oldom meg.


Próbálj mindent gyorsan, gyorsabban csinálni.

Logikusan építs sorrrendet. Például felraksz főni krumplit, addig zuhanyzás vagy ha van növényed, addig locsolás.

Amíg megy a mosógép, portörlés, porszívózás. Mondjuk ott kezded, ahova teregetsz majd. Nekem másfél szoba és a hall 1,5-2 óra.

Egyébként olyan ételeket is lehet főzni: beteszel sülni egy nagy tarját hétvégén, közben takarítasz, hétközben amikor épp nem unod a tarját, csak köretet kell készíteni, nem kell nekiállni húst pácolni, klopfolni, kisütni este. Nagy adag pörkölt elkészítése hétvégén, hétköznap gulyás, nokedli hozzá.


Nagy rúd kolbász, tégelyes sajt sokáig kitart, nem kell annyit boltolni.



Munka közben ne pihengess, rendezd gyorsan és utána pihenj.


;)

2016. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Epilalok, mivel kb mikrofon fejem van, és ezzel egyenesen arányosan szőrös. Jobban, mint egynéhány férfi, a borotva után pár órával már újra látszik minden. Az nem megy öt perc alatt. És nem csak lábat, de kart, has fenék, mell, derék stb... Tudom, szörnyű de rengeteg szőr nő rajtam. Ezért tart irtózatosan sokáig. Epilatorral kb 4-5 napig sima marad utána megint durva.


Takarításban megpróbálok hatékonyabb lenni, de így is általában egyszerre csinálok két dolgot. Pl mosásra berakok egy adagot, közben fürdőszoba takarítás, lejár, akkor teregetek, következő adag mosás, aztán mosogatok, lemosom a tűzhelyet, újra teregetés, harmadik adag mosás, közben porszívózok, stb. De majd megpróbálom gyorsabban.

2016. jún. 6. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyanta szívem... hidd el az a rengeteg szőr is el fog tűnni egy idő után. És igen, lehet rá időt találni. Két iskolában tanulok, dolgozom, párom van és egyedül élek. Mégis van időm mindenre.
2016. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt sem értem, minek egy nap három adagot mosni. Egyedül élsz, képtelen vagyok elhinni, hogy egy hét alatt három adagnyi szennyes felgyűlik.
2016. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell minden esete házimunkát végezni. Én két napra főzök legalább, amikor hazaérek az előző napi kaját eszem. Hétköznaponként ha eszembe jut felmosni, felsöpörni, az megvan pár perc alatt, egyszer egy héten elég mosni. Inkább hagyd ott a mosogatnivalót egy este, vagy hozassatok kaját és szexelj egy jót. Ja és csináltatnék egy vérképet a helyedben, tuti van valami vitaminhiányod.
2016. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Valamit nagyon rosszul csinálhatsz. Mégis mekkora házban élsz?? Én is egyedül lakok, néha már az kívánom bár lenne több tennivaló, mert van hogy unatkozom. Kevés lábasom van, mivel egyedül vagyok, 10 perc alatt elmosogatok, 15 perc alatt kb felporszívózok 2 szobát meg a konyhát, a ruháimból meg mire összegyűjtök egy mosásnyi szennyest, eltelik több hét. Főzés az függ attól, hogy mit csinálsz, na de könyörgöm egy emberre akkor sem olyan nagy szám... Egyedül élsz, senki másra nincs gondod mégis mi ez a hatalmas munkamennyiség? Hajmosás, szőrtelenítés 4 óra?? Hát nekem vastag, fenékig érő hajam van és tök szőrös vagyok, rengeteget szenvedek vele, de még nekem sem tart ennyi ideig.
2016. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Rajtam is sok szőr nő, a gyanta tényleg jó megoldás.

Mit dolgozol? Lehet, hogy munkát kéne váltani, de tudom nem egyszerű. 10-12 óra baromi sok, meg is értem, hogy nem tudod beosztani az időd...

Minden nap egy kis takarítás és hidd el menni fog az, csak nen hagysz magad után akkor rumlit. Mi baromi nagy házban élünk, cica is van bent, de még ígyis megvan az egész 4 óra alatt kb. De ebben tényleg minden benne van. Kicsit oszd be jobban az idődet, szerintem menni fog! :-) Ha meg összeköltöztök feleződik a teendő, az is jó megoldás.

A barátoddal meg ülj le beszélni és mondj el neki mindent, biztosan megérti, ha szeret. Sok jót kívánok nektek!

2016. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja a másik meg az hogy nem kell mindennek csillogni-villogni folyton. Egyedül élsz, kit érdekel? Minek fürdőszobát takarítani hetente? Én csak gyorsan feltörlöm a vizet fürdés után, kisikálom a wc kagylót ha épp nem látom elég tisztának vagy körbetörlöm a fürdőtálcát. Nagytakaírtást évente 3x csinálok kb és még senki sem panaszkodott aki nálam járt, hetente bőven elég a porszívózás, sürgősebb dolgok, felmosás ha épp szükséges, széthagyott dolgok pakolgatása...
2016. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, mindez megéri-e neked. Minek ez a nagy felhajtás?:)
2016. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!