Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan más nőket figyelek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan más nőket figyelek. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Több éve élek párkapcsolatban, későn érő típus vagyok egyébként (vagyis voltam, elmúltam harminc). Jelenleg minden oké, de tényleg (együttélés, intimitás, stb.), na jó, pénz és munka miatt elég gyakran sok a stressz, de amúgy minden oké (a páromat egy nagyszerű nőnek tartom). Viszont mostmár 2 éve annak (majdnem a kapcsolatunk félideje óta), hogy nagyon rá vagyok kattanva más lányokra... sem élőben, sem a neten nem tudom levenni a szemem a csinos, formás csajszikról vagy akár harmincas, csinos nőkről. Megcsalásig nem jutottam még el, talán nem is tudnék... de állandóan mintha be-be akarnék próbálkozni valakinél. Volt már olyan, hogy kamu dumával írtam valamit egy ismerős vagy akár ismeretlen lánynak/nőnek (régi szerelem is volt közöttük), csak azért, hogy flörtölhessek kicsit... és nagyritkán sikerült leszervezni 1-2 apró randit (kávé. ebéd) olyan lányokkal akik nagyon tetszenek. Viszont soha nem tettem semmi mást és szerintem ezek a lányok még csak gyanút sem fogtak, csak úgy elvoltunk. Tudok róla, rájöttem, hogy néha a párom is flörtölget kicsit de valahogy ezt a témát mindig kikerültük, nem beszéltünk róla. Amúgy nem vagyok egy féltékeny típus és ő sem. Vajon mindketten már megúntuk egymást és hiányzik valaki más? Nem hiszitek el de a strandon nem bírom levenni a szemem egy csinos lány fenekéről. Nagyon kínzó és önmarcangoló érzések ezek... valami baj van velem?

2016. jún. 7. 15:25
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Elmúlt a szerelem, most jönnek az ösztönök, aminek vagy teret engedsz a kapcsolat rovására (kivéve ha nyílt kapcsolatotok lesz) vagy nem.
2016. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,az a baj veled, hogy egy f*4z vagy és áltatod a párod, meg jól kihasználod őt,ahelyett, hogy megszabadítanád őt magadtól.
2016. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akár, ha ennyire őszinte és szép kiteljesedett kapcsolatotok van, akkor hozd fel neki a témát.

Lehet, hogy lecsengett a ti időtök. Ez így nem hangzik valami szépen, de ugye a szerelem elmúlik, a szeretet megmarad. Innentől tőletek függ, hogy együtt maradtok e vagy sem. Aztán lehet jön majd megint egy hullám, hogy a párodon kívül senkit nem látsz...nem lehet tudni. Ezt érezned kell.


Sok szerencsét :)

2016. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a legnagyobb gáz az, hogy az egész család és rokonság+barátok az esküvőnket várják közben, meg a gyereket, de én tele vagyok kétségekkel.
2016. jún. 7. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz vagy. Nem vagyunk állatok, bírjál már magaddal. Innen mar nincs messze a megcsalás.
2016. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-os, kàr nevezgetni a kérdezot. Egyàltalàn nem àllat, sot. Ember, akinek vannak hibài, kétségei. értékelendo, hogy legalàbb megfogalmazza a kétségeit, nem ugrik farokkal az elso hasadékba.

Pont ez kulonbozteti meg az embert az àllattol. Az osztonok diktàlnak mindannyiunknak. Az embernek viszont adott az értelme, hogy hasznàlja, fékezze magàt.

2016. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!