Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a jövőkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a jövőkép egyelőre nem egyezik? Meddig várnátok?

Figyelt kérdés
30 fölöttiek vagyunk 3-4 éve együtt, de külön élünk mindegyikünk saját lakásában. Nekem van egy gyermekem az előző kapcsolatomból, ami miatt nagyon óvatos voltam a kapcsolatot illetően az elején. Későn mutattam be őket egymásnak. Szeretnék összeköltözni, mindegy hova, de ő nem akar. 8 éve él egyedül és sajnos élvezi a függetlenségét. Azt mondja szeretne majd közös gyermeket és együtt élni is, de jelenleg még nem. Nekem ez nagyon fáj és nehezen bírom. Pár napja tartom is vele a távolságot, mert félek megy az idő és a helyzet változatlan marad, de mellette szeretem. Milliószor átbeszéltük, de nem jutunk előre és a bizonytalanság teljesen felemészt már.
2016. jún. 7. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ölbe tett kézzel, némán sírdogálva semeddig. Le kéne ülni megbeszélni, hogy mit jelent nála az "egyelőre nem" és mikor tervezi mindezt. Figyelembe kell venni a közös gyerek tervezése miatt a nő életkorát, nem mindegy, mikor fognak neki.
2016. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Leültünk sokszor....nem tudja mikor, nem tervez! Azt tudja, h egyelőre nem, :(
2016. jún. 7. 15:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Semeddig. 30 fölött max egy évet várnék az összekötözéssel, mert igy lehet igazán kiismerni a másikat. Aztán valamennyit együtt kell élni, anélkül nem mennék hozzá és nem is vállalnék gyereket. Milyen kapcsolat ez? Semmilyen. Jó a gyerek miatt meg
2016. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szóval a gyerek miatt valahol érthető de hova akarsz még várni?
2016. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 3-4év alatt nem mozdult az ügy,jelenleg semmi nincs ami vonzó lehetne az összeköltözésben számára.Kötöttségek nélkül akarja ezt a kapcsot te meg nem.
2016. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem a jövőkép eltérése, hanem a részéről látványos önismeret-hiány és kommunikációképtelenség miatt nem várnék rá tovább.


Mert itt nem az a baj, hogy más a jövőképetek, hanem hogy neki vagy NINCS ilyesmije vagy nem osztja meg veled. Ha lenne jövőképe és ezt el is mondaná, akkor elkezdődhetne a kompromisszumkeresés és megoldástalálás. Így viszont nincs beszélgetési alap.

2016. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Harminc feletti ferfi ha meg mindig nem komolyodott meg es jo neki a egenyakas akkor csak az idod rabolja. Ha nem is tervez akkor te is tudod mikor lesz itt kozos gyerek...
2016. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy neki ez a tökéletes kapcsolat, mert független életet élhet, mellette én is itt vagyok és így egyedül sincs. Neki ez nagyon kényelmes gondolom és nem is hajlandó föladni, mert az összeköltözés bizony kompromisszumokkal és változásokkal jár.
2016. jún. 7. 15:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Tudom mi lenne a helyes megoldás, de nagyon nehéz, mert szeretem, de ez a helyet is nagyon rossz.
2016. jún. 7. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Szeretni szerethetsz meg mast is. Esetleg olyasvalakit aki magan kivul teged is kepes szeretni es nem csak az alkalmi partnert latja benned. De igy eselyed sem lesz megtalalni.


Amugy az is siman lehet hogy ha elhagyod, par het mulva a kuszobodet fogja ragni mert megerti hogy elvesztett. Ha meg nem, akkor nem kar erte.


30 ev felett nem vesztegetnek 3-4 evet egy olyan kapcsolatra hol a masik csak el bele a vilagba es nem tudja mit akar (ja, de, pontosan tudja csak nem mondja ki, igy altat, dehat megteheti mert hagyod...).


Amig benne maradsz, valtozni nem fog.

2016. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!