Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne a szabadidőben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne a szabadidőben, ilyen napsütésben csinálni?

Figyelt kérdés

A páromnak most nincs angyon pénze, mert spórol, és voltunk egy csomó helyen mostanság. Azt, hogy én fizessek, nem engedi, így strand, ilyenek kilőve.

Utálok a házban ülni, de ilyenek, hogy menjünk nézelődni a lovardához, stb. annyira nem kötik le.

Mit tudnék kitalálni? Bentre egy csomó játékot tudok(rajzoltam a karjára, activity, akkor, hogy az egyik fél zenét hallgat, és le kell olvasnia a másik szájáról, hogy mit mond..), de kintre...:D

Biciklizni gondoltam, csak az még egy hét, hogy megcsináljam a biciklim. Utána már jó.

Tollas, futás, ilyenek jó ötlet. Van valakinek valami még, ami különlegesebb?


2016. jún. 8. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tok jo otleteid vannak, mit akarsz meg? :)
2016. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bográcsozzatok és sörözzetek, vagy süssetek szalonnát nyárson. :D Bár nem tudom hol laktok, hogy kivitelezhető-e egyáltalán.
2016. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Piknik?

Csinálsz pár szendvicset, kis gyümit teszel mellé + egy tea/üdítő/kávé, amit szerettek.


Jön a nyár, ott nincsenek ilyen "fesztiválok", vagy valami ingyenes program?


Mi pl most a párommal plakát vadászaton vagyunk, mert a városban felújítottak egy szállodát (ami már hosszú évek óta zárva volt), kiraktak a városban 15 sorszámozott plakátot, meg kell őket találni, lefotózni őket, beküldeni egy email-címre, és lehet nyerni vele.


Szóval akadnak kis programok, csak ki kell nyitni a szemet.

2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Építeni a szocializmust.
2016. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én most olyan játékot csinálok a páromnak, hogy a városba fényképeket készítek, egy-egy építmény jellegzetes részletét és ki kell találnia melyik az az építmény. (ott ahol a kép készült, pedig lesznek elrejtve feladványok)

Így pontról pontra haladva eléri célt, ami egy kis kincsesládához vezet, de csak akkor jut hozzá ha megfejti a feladványokat.


Egyenlőre nem tudom ez a valóságban mennyire lesz jól működő, de hétvégére ezt terveztem a páromnak.

2016. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!