Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha az elején "idegen helyen" nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel való közös együtt alvásról van szó. 2 hónapja együtt vagyunk és még az elején, mikor nála voltam, nehezen aludtam el, illetve nem is aludtam. Én mondtam neki, lehet pár alkalomba bele tellik, de utánna meg alig lehet majd felkelteni. De ő, nem igazán van benne a hozzá szoktatásban. Amit nem értek, mert szerintem hozzá szokás kérdése. De, az utóbbi időben hanyagolásra itélte a dolgot. A nálam alvással csak egy baja van, korábban kell kelnie, hogy 6ra a munkahelyen legyen. Így persze, még a szex is ritka, ami szerintem a kapcsolatok elején elég fontos össze tartó dolog lenne. Most ott tartok, hogy azon agyalok, hogy akarok-e vele így tovább lenni.
2016. jún. 9. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs de nem értem. Mit kéne tennie hogy te megszokjad a helyet? Vagy hogy érted hogy nincs benne a hozzászoktatásban.
2016. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerelem az biztos nincs, ha már azon agyalsz, hogy kár a gőzért :D nem a nem alvás itt a probléma!
2016. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd... ha egy ilyen szintű probléma megoldásában sem partner, akkor én nem várnék ettől a kapcsolattól túl sokat a szexen kívül.


Biztosan fölfogta, hogy ez neked probléma? Beszéltél neki komolyan erről?

Mert ha igen, akkor bizony itt egy eléggé EQ-hiányos emberről van szó, aki ráadásul eléggé önző módon viszonyul hozzád.

2016. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most akkor az van, hogy inkább mindig nálatok alszotok? Így érted hogy hanyagolásra ítélte a dolgot?
2016. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!