Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megkérne a barátnőd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérne a barátnőd, hogy kísérd el a fürdőig, mert fél kimenni, pisilni, hogy reagálnál? (idegen helyen)

Figyelt kérdés

Egy éjszakára voltam nyaralni a barátommal a Balcsin. Faházban laktunk, éés a wc kint volt. Félek a sötétben, és ezt a barátom is tudja. Éjjel egy ágyban aludtunk, és felkeltem, mert pisilni kellett, nem mertem kimenni egyedül wcre, mert sötét volt.:S Felkeltettem a barátomat, erre ő elkezdett morogni, hogy fel kellett keltenem.:S De annyira, hogy még az ajtót is úgy csapta be magunk után mikor kikísért, meg elég ideges hangon beszélt hozzám, hogy" ilyenkor felkelteni..." stb. Nekem ez nagyon szarul esett.:S Utána átmentem a másik ágyba, mert ezekután nem volt kedvem mellette feküdni, aztán 3 órán keresztóül sírdogáltam meg gondolkoztam h most erre mit mondjak neki, meg hogy tényleg van -e okom megsértődni. Csak 3 óra mőúlva sikerült elaludnom...a barátom meg már rég aludt. de az is szarul esett, h ott sírtam a mellette levő ágyban és nem jött oda hozzám meg semmi, pedig hallotta h sírok. Reggel egy darabig még morci volt - még neki állt feljebb, aztán pár óra múőlva bocsánatot kért, én nem tudtam mit mondani rá, csak h mnagyon szarul esett:( Ti hogy reagáltatok volna le? Tényleg ennyire nagy ügy, h felkeltettem?:S De télleg rettegek a sötétben:( ez ellen nem tudok mit csinálni, ez van. Ti mit csináltatok volna a helyembenm, és reggel hogy reagáltátok volna le ?

17/L


2010. júl. 29. 01:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is morgok, ha éjszaka felébresztenek, nem félek a sötétben, ha kint járkálok, segít a zseblámpa.

Amúgy végül is bocsánatot kért, lehet, hogy ezzel a különalvással, viselkedéssel túlreagáltad. L.

2010. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát kicsit goromba volt, néha rájön az emberre de szerintem ha bocsánatot is kért akkor semmi gond, nem hiszem hogy ilyen miatt aggódnod kéne, van akiknek az alvás nagyon sokat jelent bár persze a bnő mindig előtte van de sok oka lehetett, lényeg hogy ilyen miatt ne aggódj. Örülj hogy ennél nagyobb gond nincs :D
2010. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

öhm... Kedves kérdező:D ha a barátod tudja hogy félsz a sötétben és szeret (?) is akkor nem értem miért volt ideges amikor felkeltetted. Ha félsz a sötétben akkor félsz nem tudom miért volt ezen kiakadva és ha szeret(?) és hallotta hogy sírsz akkor eleve oda kellet volna hogy bújjon hozzád sztem

16F

2010. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
sokszor úgy viselekdünk félálomban ahogy nem is akarunk, nehéz koordinálni az érzéseinket. én is elég bunkó tudok lenni ha felriasztanak és szerintem vele is ez volt, aztán nem volt hozzá elég erős h ezt belássa,ezért megpróbálta rád fogni de aztán rájöt h ez hülyeség és inkább bocsánatot kért. amúgy teljesen megértem h ez neked szarul esett
2010. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

01:19

van némi igazság a kommentjében, de szerintem is túlreagáltad azzal, hogy ezért el kezdtél sírni.. legalábbis engem kur_ára felb_sznál vele.

2010. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Végülis mostmár minden rendben van közöttünk, de még mindig rosszul érzem magam, mikor arra az éjjeli pár órára gondolok, amiket átsírtam.:S Egyszerűen nem tudtam elaludni, mert mindig rám jött a sírás...
2010. júl. 29. 01:22
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Sztem bunkó volt, igazán semmiség 10 percre felkelni. Persze lehet veszekedni de amikor ilyen apróságon veszekszik, az kicsit hülye felfogás, ráadásul az ember azért csak ne feljtse már el h kivel beszél... Az másik dolog h te utánna elkezdtél duzzogni, és butaság lett volna várni h egéssz este téged vigasztaljon.

Emberek mások, te ismered őt, fogadd el, legközelebb pisilj mellé.

2010. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
01:22! Nem direkt sírtam, nem azért sírtam, hogy megsajnáljon, stb, hanem mert szarul esett , és így jött. Azon gondolkoztam, hogyha máskor is ilyen szitu lesz, és nem merek majd kimenni pisilni, akko már nemis bizots, hogy fel merem kelteni, mert tudom, hogy így reagálna akkor is... és akkor mit tudnék csinálni? Viszszatartani? Volt már, hogy megpróbáltam szembenézni a félelmemmel, de mindig rosszul sült el, úgyhogy egyedül akkor se mennék ki.:(
2010. júl. 29. 01:26
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor mond el neki, h legyen szives ilyen helyzetben megértőbb lenni veled, és azt a 10 percet amikor ilyet kérsz nyugodtan viselje el a kedvedért, mert félsz.

Lehet megfogja érteni.

2010. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Reggel neki állt feljebb?
2010. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!