Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek nincs a szextől orgazmusa?

Figyelt kérdés
Önkielégítésnél van, de szexnél még soha.
2016. jún. 9. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mióta szexelsz és milyen nemű vagy?

Egyébként van, meg olyan is, aki csak eleinte van így, aztán a szexnél is lesz később.

2016. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek két oka lehet:

- túlságosan ráfeszülsz, nem tudod magadat elengedni

- a párod nem megfelelő technikával próbálkozik (amin te tudsz változtatni azáltal, hogy irányítod, segíted őt... te tudod, mi jó neked, mitől élvezel el, segíts a párodnak abban, hogy ezt ő is megtanulja)

2016. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Jelen. Hüvelyi nincs. De masztinál se. Egyáltalán nem élvezem. Csak csiklóval megy. 31/nő
2016. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

N36

Én már mindent megpróbáltam.

2016. jún. 9. 13:02
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Akkor próbáld meg azt, hogy a párod előtt maszturbálsz! Ha úgy nem sikerül, akkor a te fejedben van a hiba, és azon kellene dolgozni, hogy el tudd magad engedni, ha valakivel vagy.
2016. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szextől nincs, de már volt, hogy nagyon közel éreztem magam hozzá. Hüvelyit még nem tapasztaltam, viszont a csilkó izgatásával mindig.

Én még mondhatni, hogy a szexuális életem elején tartok, remélem a későbbiekben sikerül szex közben is megtapasztalni az orgazmust.

2016. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

jelen!

24N

2016. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A fejben lehet a baj... Fraud is valami ilyesmit mond.
2016. jún. 9. 13:21
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Oszinten szolva sokaig en is elhittem, hogy fejben lehet gond, vagy erzelmekkel, de aztan lefekudtem a masodik baratommal 4 nap ismeretseg utan, amikor meg semmilyen erzelem nem volt koztunk es megis volt minimum 4-5 orgazmusom.

Ugyhogy azota inkabb azon a velemenyem vagyok, hogy azoknak nincs orgazmusa, akik meg nem talalkoztak igazan tehetseges pasikkal.

2016. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy. Nem az első partnerem a férjem. De senkivel nem volt még...
2016. jún. 9. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!