Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit a terhesség alatt eltilto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit a terhesség alatt eltiltott a szextől az orvos, nem aggódott hogy a férje megcsalja?

Figyelt kérdés
Sok esetben lehet tudni, hogy a férj a félrelép az ilyen helyzetekben. A környezetemben most két férfiról tudom ezt. Az egyik felesége végigfekszi a terhességet. De sokszor még kevesebbért is félrelépnek, a nők meg azt hiszik hogy őket nem csaljàk meg.
2015. dec. 5. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
mit kell ezen aggódni ? A népi mondás szerint más dolog sz..ba lépni, mint csizmaszárba belesz..rni.
2015. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem féltem.

Ismerem a férjem, ráadásul mindig időben jött, a túlóráit bármikor ellenőrizhetném még most is (bérpapír, plusz írja, elég precíz ember).

Csak férfiak közt dolgozik.

Se ideje se lehetősége, gerince meg extraerős.

2015. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

az èn párom nem ösztönlèny,hanem felfogja hogy mi van..

amúgy más módon is könnyíthet magán,vagy èn is rajta más módon.

ha egyből máshoz rohanna,amíg a közös gyerekünk miatt szenvedek..hát repülne

2015. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem aggódnék, olyan férfihez soha nem mennék hozzá, aki nem tesz meg mindent a közös gyermekünkért és szerintem nem egy nagy dolog kibírni 9 hónapot szex nélkül, ha ez az ára a gyereknek. Mondjuk ehhez az is kell, hogy a férfi is akarja a gyereket és ne csak rá legyen erőszakolva. Persze azért azon is érdemes elgondolkodni, hogy a nőknek van keze is és szája is, természetesen szívesen kielégíteném a férjemet másképp, ha az alap lehetőség nem adott.
2015. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ezek a nők sem gondolnàk mert mintaférjnek tűnnek, közben meg félrelépnek.
2015. dec. 5. 16:21
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Én sosem voltam az a típus,aki a gyereket előbbre helyezi a férjénél.Egyensúlyban tartottam.Igaz,nem voltam veszélyeztetett,de míg nem voltam terhes is rendszeresen használtam a számat,és terhesség alatt sem volt másképp.Így ez fel sem merült,mint lehetséges probléma.
2015. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Hát azért nem mindig csak a férfiak lépnek félre és ezt nőként mondom :)

Szerintem ne kattogj ezen, normális férfi emiatt nem lép félre, ha mégis akkor nem kár érte, mert egy barom, jobb ha repül.

2015. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Átfut néha az agyamon - egész nap fekszek, jobb dolgom sincs mint mindenféle hülyeségeket kitalálni :-) Párszor rá is kérdeztem, erre általában azt szokta mondani: miért, te megcsalsz? Hiszen ugyanúgy nem tudsz szexelni, mint én. És igaza van. Szeretjük és kívánjuk egymást, de nem lehet, ezt el kell fogadni. Nekem sem jobb ám, amikor félálomban összebújunk aztán leesik, hogy mégsem kéne.... Ezt az oldalát valahogy sokan elfelejtik, pedig a nőknek is vannak vágyaik, de az persze természetes hogy ők lemondanak róla hónapokon keresztül.


A másik, ami miatt bízok benne, hogy közel 2 hetet voltam kórházban. Ahogy akkor viselkedett, aggódott értem-értünk, az megerősített abban hogy nem fog kockáztatni egy kósza numera miatt.

2015. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Ezt hívják bizalomnak.

Ha nem bízom benne ennyire, akkor már megette a fene az egészet, akkor minek közös gyerek?

2015. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Azoknak, akik a szájukat használják: pont úgy meg lesztek csalva, mint az, aki nem kapta be.

Ahol az érzelem fontosabb a szexnél, ott a férj nem fog jóérzéssel kielégülni, akárhogy és akármeddig csinálod. Azért, mert egyedül nem akarja élvezni. Ahol nincs erre szükség, százszor stabilabb kapcsolat a tiéteknél, ami szex nélkül halott.

2015. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!