Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, mit gondoltok arról, hogy nekem miért mindig azokra a tipikus "alfahímekre" esik a választásom, akikkel csak rövid távon, max. egy-két évig működik a kapcsolat?

Több hosszabb kapcsolatomban mindig erős, domináns férfiak voltak a társaim megnyerő külsővel. Egész egyszerűen ehhez a típushoz vonzódok alapjáraton. A gond az, hogy pár év után ezek a kapcsolatok mindig kiégnek a sok veszekedés miatt, mivel én is erős személyiség vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy dominancia harcot vívunk, mivel annak nem vagyok a híve. Sokszor kaptam már azt a tanácsot, hogy válasszak valami "rendes embert", aki nyugodt, megértő, gondoskodó stb. De ők nem érdekelnek sajnos.

Nekem kellene változni valamiben?


2016. jún. 9. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Őked vonzod és ők vonzanak téged is. Illetve eddig még nem találtad meg az igazit... Légy türelmes
2016. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én azt gondolom, hogy legyél azokkal, akikkel akarsz. Ugyanakkor ha valaki olyan hülye, hogy folyamatosan lelép az útra az autók elé, mert nem szereti a gyalogosátkelőket, és utána itt panaszkodik, hogy őt mindig elütik, az idegesítő.
2016. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, második hozzászólónak írom, hogy dehogy panaszkodok, nem szokásom szerencsére. :)
2016. jún. 9. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezt sajnos nem tudod befolyásolni, és vannak olyan dolgok, amit nem is lehet. Én se tudok annyira dominánsnak mutatkozik, hiába kellene, mivel én inkább vagyok az általad leírt "rendes ember" kategóriába. Ettől függetlenül nem hibáztatlak azért, mert neked valószínűleg nem jönne be a természetem, ez nem döntés kérdése, hogy az ember kihez vonzódik. Viszont ez a vonzódásod meg együtt jár azzal, hogy ilyen végkimenetelű lehet a kapcsolatod egy "alfahímekkel", hiszen ők sok lánynak tetszenek, és hát nem is arról ismertek, hogy a párkapcsolat adta biztonságot, és nyugalmat keresik. De még egyszer mondom, ezért ne hibáztasd magad, ilyennek hozott a gólya, próbálj így boldogulni. 22/F
2016. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most így van, aztán majd megváltozik. Ne aggódj. Nekem is volt ilyen időszakom, a "rosszfiúk" tetszettek, akik vagányak, rocker típusúak stb, pedig magam a visszafogott, már-már zárkózott, fegyelmezettbe tartozok. Aztán elmúlt, rájöttem hogy ha tartós kapcsolatra vágyok, akivel házasodnék akkor ezek a pasik nem lesznek jók. A párommal véletlenül találkoztunk, szöges ellentéte volt ezeknek és lám! :)
2016. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor várok. :)

Bár nem valószínű, hogy megváltozik az ízlésem ...

2016. jún. 9. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Isten őrizz hogy megváltozz! Keresd csak az alfákat, addig sincs rá esély hogy összefutunk.
2016. jún. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te vagy a "tutyimutyi" kategória jeles képviselője biztos. Az ilyenektől mentsen meg a Jóisten.:)
2016. jún. 10. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Mentsen meg és élj 1-2 éves kapcsolatokat az életed végéig.
2016. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!