Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem első látásra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra egy vadidegennel, úgy hogy most vettünk közös házat a párommal? Hogy lehet ez, nem érdekelt soha más nő! Mi ütött belém, egyáltalán nem voltam ilyen soha?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk a barátnőmmel (7 éve). Jól megvagyunk, kiegészítjük egymást. Most vettünk saját házat, az esküvő jövőre lesz. Gyerek utána.


Tegnap intéztem a dolgaimat a városban mint máskor. Hirtelen ahogy kiléptem az üzletből összenéztünk egy csajjal. Mintha egymásra vonzott volna minket valami. Nevetséges, de lellassult az idő, mintha percek teltek volna el. Végig egymás szemébe néztünk, úgy éreztem mintha ezer éve ismerném. Soha nem történt velem ilyen! Még a nőket se szoktam stírölni az utcán, nem flörtölök senkivel, nincsenek nő barátaim.

Aztán elmentünk egymás mellett, még egymáshoz is fordultunk, visszanézett még ... Még nem nézett rám így nő! Olyan volt mint aki szerelemmel néz (de tényleg, nem túlképzelem!) Új munkatársam meg is jegyezte, hogy "ő volt a menyasszonyod, be se mutatod? (nem ismeri a páromat)". Mondtam hogy nem is ismerem. Pont késöbb jött utánam és ő azt hitte abból ahogy egymásra néztünk, hogy akkor váltunk el éppen egymástól

Szóval továbbment a csaj, leblokkoltam, bennem volt hogy ilyet nem csinálhatok! Soha nem csaltam meg senkit, jófiú vagyok! Ezért legyűrtem az első szikrát és nem szólítottam le. Egy szia kicsúszott a számon, nagyon mosolygott, hirtelen zavarában nem köszönt vissza csak amikor már visszafordult a mozgólépcsőről integetett és köszönt.


Mi volt ez és hogy fordulhatott elő velem ilyen? Tényleg semmi baj a kapcsolatommal! Azóta csak erre a csajra tudok gondolni és úgy érzem becsaptam, megcsaltam ezzel a párom! Bűntudatom van, mintha egy több hónapos viszonyom lenne. Legszivesebben elmondanám neki hogy ez történt!

Mással is volt már ilyen? Vagy én vagyok ilyen bolond? Hogyan tudok ebből kijönni, mit tanácsoltok? Majd csak elfelejtem? Most csak az jár a fejemben hogy meg kéne keresnem és akkor biztos kiderülne hogy nem is olyan jó csaj belső tulajdonságokban és kiábrándulnék belőle. De az is bennem van hogy beütne az egész és feladnék érte mindent ... Pedig nem is ismerem!


Adjatok valami tanácsot, jó lenne ha írna olyan aki volt ilyen helyzetben.



2016. jún. 9. 11:59
1 2 3
 1/22 cukilányka 0.0 ***** válasza:
18%

Remélem találkoztok még, ez olyan romi! :$ Drukkolok! :P


20L

2016. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, hasolnó szituáció, csak a páromnak és nekem már közös baba is van. Van egy férfi a szomszéd faluban. Láttam már párszor, de soha nem beszéltem vele és tekintetünk se találkozott soha. Páromat ismeri, tudta, hogy az ő barátnője vagyok, ezért ha néha találkoztunk autóval, mindig intett. Úgy gondoltam jó pasi, ennyi. Aztán nem is láttam kb 1 évig. Most 2 hónapja összefutottunk a plázában. Hát mit ne mondjak...egymásra néztünk, és egyszerűen izzott a levegő. Soha nem éreztem még ilyet. A pulzusom kb 150et vert, hihetetlen érzés tört rám. Azután már a sors is úgy akarta de itt ott-boltban,lottózóban-összefutottunk és leálltunk beszélgetni. Nagyon vonz, de tudom, hogy nem szabad! Van párom, a gyerekem apja. Akármennyire is rossz néha, akkor is ez van. Én úgy vagyok vele, hogy a fellángolás és a szerelem elmúlik...ezért nem éri meg feladni a kapcsolatodat!
2016. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
33%

Mi anno megbeszéltük a párommal, hogy az érzelmeinket nem tudjuk befolyásolni. A szerelem már csak ilyen. Azt hiszed minden király, aztán bummm. Vége az idillnek és nem tudod merre tovább. Mi úgy döntöttünk, ha ilyen lesz, akkor elengedjük a másikat, mert ott vége az igazi boldogságnak kettőnk között. Ő élete végig ezen a zicceren fog merengeni, én pedig már sosem érzem azt, hogy igazán az enyém lenne.

Láttam már ilyent az életben. És ez volt a hattyú halálnak a kezdő tánclépése. A kapcsolatok nagyja szétbomlott és végül az új kedvesnél kötött ki. Vagy ha egybe is maradtak, már csak elvoltak mint két barát.


Szerintem beszéld meg ezt a pároddal. Bárhogy fáj neki, bármilyen rossz, de tudni kell erről. Az őszinteség a legfontosabb és a bizalom.

2016. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak rövid távú fellángolás. El fog múlni.
2016. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne rúgd fel a kapcsolatod!
2016. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is beszéld meg a pároddal, megérdemli, hogy őszinte légy hozzá.


Te pedig gondolkozz el egy kérdésen. Ha úgy történne, hogy a pároddal most szakítanátok, mit tennél? Mennél és megkeresnéd ezt a nőt? Vagy bánkódnál és a párodat hiányolnád? Gondolj bele a szituációba, de jó erősen.

2016. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Jézus isten te valami hülye szappan operában élsz? ☺ Lehet azért bámult mert csorgattad a nyálad. Eszem megáll komolyan..
2016. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Beszartál az elköteleződéstől aztán beleszeretsz az első szembejövő csajba. Gratulálok
2016. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Előbb gondolkozz el!! Ha múló lángolás felesleges elmondani. Én is az őszinteség híve vagyok, de csak megbontanád. De ha tényleg ennyire hülye vagy akkor mondd el és hagyd ott de szerintem megbánod. Csak megkívántad a csajt.
2016. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben benne van a válasz is, csak nem veszed észre. Segítek egy picit. :)


"Évek óta együtt vagyunk a barátnőmmel (7 éve)."


"Hirtelen ahogy kiléptem az üzletből összenéztünk egy csajjal."


"Soha nem történt velem ilyen! Még a nőket se szoktam stírölni az utcán, nem flörtölök senkivel, nincsenek nő barátaim. "


"Még nem nézett rám így nő! Olyan volt mint aki szerelemmel néz (de tényleg, nem túlképzelem!)"


Egyértelmű, hogy ennyire megragadott, hogy egy csinos nő megnézett alaposan, miután eddig sosem voltál semmilyen kisértésnek kitéve. Ez teljesen normális, nincs benne semmilyen varázslat. Csak mi emberek hajlamosak vagyunk mindent a misztikus sorsnak betudni.

Szerintem egyébként azért is nézhetett így a nő rád mert nem tudta eldönteni, hogy ismer-e, esetleg hasonlítasz egy régi ismerősére. Én legalábbis akkor szoktam hosszan szemezni, ha idő kell, hogy rájöjjek, ki is az illető, ismerem vagy csak látásból stb.


Kérlek ne csinálj ebből romantikus drámát, mert nagy ostobaság lenne. Tényleg ez a magyarázat, hogy mivel más nőre még soha nem néztél a párodon kívül, ez most mélyebben érintett meg. Hidd el, hogy aki napi kapcsolatban van nőkkel, flörtöl, vagy vannak női barátai, az nem esik bele egy nőbe, aki csak ránéz az utcán.

Kicsit túldimenzionálod ezt a dolgot. Kérdés az, hogy van-e bármi más háttere a dolognak, esetleg a párkapcsolatod ellaposodott, meguntad, kapuzárási pánik, nem élted ki magad stb.

Hülyeség lenne csupán emiatt eldobni a működő kapcsolatot. Másokkal ilyen naponta megesik, mégsem tulajdonítanak ekkora jelentőséget neki.


A másik legrosszabb amit tehetsz, hogy belelovalod magad és egész nap erre az ismeretlen és "jaj de izgi és rejtélyes" nőre gondolsz. Esetleg mellécsapod, hogy biztos a sors küldte vagy ő a lelki társad vagy hogy nem szabad vele lenned és már kész is a szappanoperába illő reménytelen romantikus szenvedés...

Ha izgalomra vágysz akkor ne bonyolítsd ilyenekkel az életed, hanem keress valami hobbit, extrémsportolj, utazz, dobd fel a meglevő kapcsolatod, szexuális életed játékszerekkel, szerepjátékokkal, új pózokkal, helyszínekkel stb.

Gondolom ha 7 évig működött a kapcsolat, akkor olyan rossz nem lehet.

2016. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!