Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy együtt maradunk? Többi lent

Figyelt kérdés

A barátommal végzősök vagyunk, egy osztályba is jártunk és így utolsó évben kb fél év elmélyültebb beszélgetés után összejöttünk, nagyon nagyon megszerettem,én kezdeményeztem mindig, ő csak (legjobb)barátként tekintett rám, de miután elmondtam neki, hogy többet érzek,először nem mondott semmit, de rá egy hónapra már jártunk. Nekem is és neki is az első komoly kapcsolat minden téren. Most vagyunk kb 2 hónaposak, de ezalatt a két hónap alatt nagyon sok minden történt, már le is feküdtünk egymással, pedig sosem gondoltam volna magamról hogy ilyen hamar odaadom majd magam valakinek, ez is a bizalmam jele. VISZONT nagyon féltékeny vagyok még így is, hogy kb naponta találkozunk.

A barátom amúgy 190 magas,vékony,nagyon jóképű, imádja az eleganciát(férfiasan öltözködik, ingbe, zakóba járt még suliba is, nem úgy mint a mai 19 évesek),gazdagok a szülei és van autója is,intelligens, nagyon okos, sokoldalú,olyan kis tipikus sznob haha. Én magamat picivel átlagon alulinak tartom, vannak komplexusaim és tudom, hogy bármikor tudna találni magának egy nálam okosabbat, jobbat és sokkal szebbet.

Ősztől az orvosira fog járni Debrecenbe vagy Budapestre, de szerinte a Debrecen az esélyesebb ami sokkal jobb lenne nekem is,mert kb 80km a távolság, én pedig itthon maradok. Azt mondogatja, hogy ha Debrecenbe jut be akkor minden simán működne, de még ha Budapestre is jutna be akkor is szeretné csak szerinte én már lehet nem.

Én semmiképp sem akarom elengedni, mert tudom, hogy nála jobbat nem találnék( bármilyen téren), bár lehet csak pillanatnyilag tűnik így nekem. Mindig hangoztatja, hogy sosem csalna meg, és, hogy szeret, de ha nem vagyunk egy városban és nem találkozunk majdnem napi szinten akkor félek, hogy kifog hülni a kapcsolat és beleszeret valaki másba.

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett


2016. jún. 10. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy külsőleg hogy néz ki és hogy gazdag, nem azért irtam le mert én csak azok miatt szeretem, hanem azért mert a legtöbb lánynak ez jön be és mivel túlkomplikálok mindent, félek, hogy valaki elszedi tőlem, hiába bízok meg benne, jobb félni mint megijedni....
2016. jún. 10. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom egy évvel előbb ment egyetemre mint én. Minden csütörtökön hazajött, hogy együtt lehessünk (3 órás út). Érettségi után én is feljöttem, így mi csak egy évig éltünk távkapcsolatban. Viszont azt nem vállaltam volna be hogy csak a diploma után legyünk együtt. Miért nem mész vele te is ?
2016. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a szülővárosomban maradok az itteni egyetemen, ha bejutok, ha nem akkor dolgozni fogok ugyancsak itthon.
2016. jún. 10. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de ez tuti bukó.:(

Az orvosi egyetemen annyi impulzus fogja érni, hogy bármennyire is szeret téged, ennek nem lesz nagy jövője.

Az tényleg egy elit hely, hozzá hasonló emberekkel...

2016. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok sulis szerelemből lesz házasság, sajnálom.
2016. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg lehet rá esélye hiszen szeretitek egymást. Nem könnyű egy távkapcsolat de ki lehet bírni ha mindennap beszéltek meg hetente találkoztok. Én sok olyat ismerek akik suli után is együtt voltak. Azért mert valakinek negatív élménye van ilyenről attól nem biztos hogy neked is rossz lesz.
2016. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek nincs jövője így. Ideig-óráig működhet is de hosszútávon kizárt. Ne haragudj érte, de 6 éven keresztül távkapcsolatot nagyon nehéz fenntartani. A másik meg hogy rengeteget kell majd tanulnia (tudom mert én is a Dotéra járok) és nem biztos hogy minden héten haza fog tudni járni vagy ha mégis lesz-e ideje rád. Ja és rengeteg új embert fog megismerni, új élete lesz amit te a háttérből fogsz nézni. Nem megbántani akarlak, ne érts félre, de ha nem mész vele te is ez esélytelen hosszútávon (főleg hogy orvosi egyetemre megy) .
2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!