Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a kocka pasik? Mennyire hátrány ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Élettelenek: [link]
2012. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Ha többet ülnek a számítógép előtt, mint az egészséges lenne, akkor nem csak hátrány egy kapcsolatnak, hanem megszüntetője, hiszen nincs ideje a gépezés mellett magára a kapcsolatra. Sok kocka pasi pont ezért bukja be a kapcsolatait, mert ha végre lenne barátnőjük, akkor is fontosabb számukra a számítógépen való lógás.
2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Mennyire kocka? Mert kicsit sem mindegy.. Párom alkalmanként ha otthon van, semmi tennivalója és unatkozik, játszik pár órát.. De pl nem multizik.

Én lány létemre is hasonló mértékben játszom néha. (mielőtt még jönne hogy miféle idiótaságokkal, akkor : mass effect 2-3, race, dead space 1-2...pl)


De egyikőnknek sem ez az élete, volt hogy egy évig nem játszottam semmivel pl :) Neki is hasonlóan.

2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én pasim is kocka, de nem tud, vagy csak ritkán számítógép közelében lenni, ezért ez annyira nem észrevehető....csak telefonon szokott több időt játszani, mint amennyi belefér...ettől még szervezünk programokat, sőt mivel nagyon szeret engem egy kis könyörgés és egyből velem foglalkozik csak ha otthon van, ahol tud gepezni , ő elvárja tőlem, hogy adjak pár órát gepezni sajnos én ekkor maximum aludni tudok
2012. aug. 24. 15:11
 5/15 Fülünyúl ***** válasza:

Pár óra nem a világ vége. Másnak más hobbija van, és azzal szeret eltölteni órákat, de ennek bele kell férnie egy párkapcsolatba. A nők hajlamosabbak hobbi nélkül tengődni és unatkozni, mint te is írod csak aludni tudsz ebben az időben. Találj magadnak te is valami elfoglaltságot amit szeretsz és amivel eltöltheted az időd amikor a párod is a hobbijával foglalkozik. Sőt, a legjobb a közös hobbi, ha esetleg van kedved, játssz vele együtt, vannak online és többjátékos programok amikkel tudnátok közösen szórakozni. De ha nem vagy oda ezekért még mindig tengernyi elfoglaltságot, hobbit, szórakozást találhatsz magadnak.

De ne az legyen a hobbid, hogy a pasid állandóan téged kell hogy körberöpüljön, mindenkinek kell néhány óra hobbi, szórakozás, amikor nem a te boldogságod vagy szórakoztatásod a cél. Neked is kéne.

2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindketten sokat kockulunk, de ha együtt vagyunk, akkor nincs gép. :)
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
ha amúgy 'normális ember', értsd más is érdekli, ad magára, stb, akkor ez nem akadály sőt engem még vonz is valamilyen szinten :)
2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak a kockák :) az én férjem is imád játszani a gépén, de őt ez kapcsolja ki, nem fogom megakadályozni, dolgozik eleget napközben.
2012. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
be, nekem nem hátrány 21L
2012. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt nagy hátrány...ha már csak azt nézem (ciki vagy nem ciki) de apu évek óta kocka (hazajön kora du-n a melóból, fürdés, este 10-ig nyomja, hétvégén meg reggeltől-estig)...és a saját szememmel látom hova jutott a kapcsolatuk anyuval...szóval ha normális kapcsolatot akarsz, ne legyél kocka...


N22

2012. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!