Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a világ legrosszabb férfia? (mármint párkapcsolat terén)

Figyelt kérdés
Párom szerint olyan kezdek lenni mint az apja (aki alkoholista, semmirekellő és nem érdekli semmi) csak azért mert nem tudok mindig a toppon lenni. Szerinte nem figyelek rá csak mert nem kísértem ki a vonathoz (mert nem volt pénzem a vissza útra, mivel az állomástól messze lakom nagyon). Tegnap meg megfájdult a szíve, vett be gyógyszert. Kérdem vettél be gyógyszert? Mondja, hogy igen de rá vagy 10 percre meg felháborodott hogy egy pohár vizet sem töltöttem neki! Most tényleg emiatt rossz vagyok?
2016. jún. 12. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább csak hisztis.
2016. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hisztis. Mármint a barátnőd.
2016. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hisztis csak, nem vagy rossz férfi
2016. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, az mindig segit mindenen.
2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem.

És amúgy mi az h fájt a szíve és mégis mit vett rá be? xDDD

2016. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az kizárt, h te lennél a legrosszabb, nekem exem megmondta, h én vagyok, szóval ezt nagyon benézted :P
2016. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkabb csak nem illetek ossze. Nem ertekelitek egymast. Kene par uj kozos program. Es bemelegiteni az âgyat...
2016. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!