Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző elvárásokkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző elvárásokkal, hogy tudnánk közös jövőt tervezni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, ami nem egy hosszú idő... De mivel 24 vagyok a párom pedig 26 lesz ezért már komolyabban gondolkodom a jövőben... Én szeretnék családot és már most eltudok képzelni magamnak egy kisbabát. A párom viszont utazgatásokban gondolkodik, karrierépítésben. Oké, munka! Persze, én is azt tartom, h fontos. De ma olyanokat mondott, h ha neki nem lenne gyereke sem törne benne össze semmi, mert számára nem ez az életcél, helyette inkább elmenne utazgatni és h ő még egy ideig nem is szeretne, mert szerinte még nem látott semmit a világból, ezeket pedig azért mondta el nekem, h még mielőtt keresztülhúzza a terveimet tudjak róla.. Számomra ez úgy hangzott, h vagy elfogadom, vagy nem... Vagy csak nekem tűnik úgy?
2016. jún. 12. 22:58
 1/7 Mumusan ***** válasza:
0%

Ezt most gondolja így. Jövőre lehet hogy máshogy gondolja. 1-2 évig utazgassatok, aztán ennyi. Nem kell minden szavát készpénznek venni.

Mi is bulizni akartunk. Motort akartam venni...erre vehettem babakocsit. Apukává válni nem megy egyről a kettőre. Nem olyan mint anyává válni. Nekünk ez genetikailag van kódolva. Náluk nem.

Szóval ne aggódj, kell egy kis idő.

29N

2016. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 omba ***** válasza:
"Számomra ez úgy hangzott, h vagy elfogadom, vagy nem" - nekem is. Csak egyszerűen nem mondja ki nyíltan, hogy ne is ábrándozz gyerekről.
2016. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
57%

Vagy elfogadod, vagy nem. És ő is vagy elfogadja, vagy nem.

Ha nem érzi magát késznek a gyerekvállalásra, akkor ne kényszerítsd erre, mert melléfogás lenne szerintem.

Pár év meg nem a világ szerintem. Az, hogy most nem akar gyereket, nem azt jelenti, hogy később se fog. Szerintem korrekt, hogy megmondta.

2016. jún. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem építenék arra, hogy pár év, és HÁTHA majd megváltozik a gondolkodása.... neked kb. 10 év van a gyerekvállalásra, neki meg van 20 is.
2016. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én nem MOST szeretnék gyereket vállalni. Egy 2 max 3 év múlva már szeretnék, nem szeretném húzni... De számára úgy érzem, h egy karrier építése fontosabb. Nem is állítom választás elé, mert felesleges, csak ha esetleg 2 év múlva megint előjön a téma és megint NEM lesz a válasz?! Akkor 26-27 kezdjek bele egy új ismerkedésbe?! Ne értsetek félre, nem arra megyek h valaki ejtsen teherbe és tartson el! Hanem nekem azért az a vágyam, h egyszer családom legyen...
2016. jún. 13. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát pont azt gondolom és is, hogy most nem, de mi van ha később is csak ilyen elterelő lesz a válasz.

Házasság, vagy ilyesmi szintén nem jön szóba, persze fél év után talán korai is, de továbbra is azt gondolom, én nem nagyon építenék erre a kapcsolatra.

Neked van, határozott, és kinyilvánított terved, neki meg más irányokban vannak elgondolásai, vágyai.


Jogos mind a kettő, csak együtt nehezen....

2016. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze ez nyilvánvaló. Még ha azt mondta volna, hogy most nem szeretnék de egy két éven belül igen az oké. De ő konkrétan kijelentette h nem olyan fontos hogy gyereke legyen. Szerintem ennek itt vége (bár még el sem kezdődött). Felesleges várnod amíg ő utazgatni akar.
2016. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!