Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy masszőr kiveri, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy masszőr kiveri, az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Párommal elmentünk egy normál thai masszázsra, nem számítottunk rá, h ez lesz, de őt kielégítette kézzel a hölgy (engem nem). Én a váróteremben ültem amíg ő volt soron és végighallgattam az egészet. Mikor kijött, egyből elmondta ő is magától. Kérdés, hogy ki hogy gondolja, nektek ez megcsalásnak számít, vagy tolerálnátok?

Egy lány



2016. jún. 13. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, nem tartott fegyvert a nő a pasid fejéhez, hogy hagyja magát..

Igen, megcsalás, és nem vártam volna meg.

2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
53%

Nem ellenkezett,úgyhogy igen.


Ingyen? Vagy tudta,hogy happy finish lesz?:D

2016. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nekem ez annak számít. Ha hozzám érne egy pasi ott lent, aki nem a párom, egyből visszautasítanám, mi az, hogy hagyja??? és te mért hallgattad végig, miért nem mentél be?
2016. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
B.szki.... Igen annak számít. És a pasid kijött és közölte h kielégítette a csaj de szerinte ez nem megcsalás??? Nem semmi.
2016. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Annak számít, ilyesmit maximum az én beleegyezésemmel csinálhatna (nem engedném, maximum sok éves erős kapcsolatban egyszer), nem csak úgy kérdés nélkül, ebben az esetben megcsalás.
2016. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2 és fél éve vagyunk együtt. Eljátszottunk már párszor a "hármas szex" gondolatával, de a megvalósításig nem jutottunk el. Én nem igazán veszem megcsalásnak, sokkal inkább 'ösztönös igény kielégítésének', de természetesen rosszul esik. Kicsit önzőnek is érzem magam, amiért nem az ő boldogságát tartom a legfontosabbnak, hanem elönt a féltékenység. Ha velem történik, lehet, hogy én is hagytam volna a masszőrnek. De ha olyan rosszul esett, bemehettem volna, igaza van az egyik válaszolónak. Nem tudom, miért nem tettem. Azért bennem volt, hogy jót akarok neki.

Azt mondta, ő fordított esetben örült volna annak, hogy élvezem. Sosem féltékeny.

Még annyi lenne a kérésem, hogy azt is írjátok meg, férfiak vagy nők vagytok-e.

2016. jún. 13. 23:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis nektek kell eldönteni, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba. Nálunk egy ilyen biztos, hogy nem fér bele. Nem vagyok én sem féltékeny típus, de máshogy így akkor sem érhet hozzá, mert oké, hogy én is szeretném, hogy boldog legyen a párom, de én azt szeretném, ha velem lenne az, hisz engem választott párjának, velem érzi jól magát.

Szerintem ez nem önzetlenség, hanem csak simán hűség. Nő vagyok egyébként

2016. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#2: a masszázs közepén elkezdte neki csinálni, a barátom ellenkezett, de nyilván nem eléggé. megkérdezte, mennyibe kerül, azért, hogy adjon neki érte borravalót a végén kárpótlásul, hogy nem kellett az ajánlata, de az meg nem igazán értett angolul (magyarul pláne nem) és folytatta. megjegyezném, hogy ennyi pénzért már meg is baszhatta volna, nem volt olcsó..

amúgy már egy éve jegyben járunk. felvetette, hogy betudhatnánk ezt a legénybúcsújának is.

különben végtelen lelkiismeretfurdalása van és tisztában is van a tette súlyával, így utólag. Még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, de nem tudom még feldolgozni, ezért is írtam ide. reméltem, vki tud segíteni abban, hogy túltegyem magam a dolgon.

2016. jún. 13. 23:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megcsalás.A hármas gondolatát meg nagyon gyorsan verd ki a fejedből,ha már ezen sem tudod túl tenni magad.
2016. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez kamukérdés, vagy hülye vagy?

Végighallgatod,ahogy elélvez mástól???

Ő meg tudja, és hagyja???


ÁÁÁ,nem,nem megcsalás, legyél nyitott mindenre kis hülye...ez kell a mai fiataloknak...

2016. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!