Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem számít, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számít, hogy mindent megkap? L

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy gondolom, egyesek szerint ez hülyeség, de engem akkor is irritál.


A barátom mindent megkap, igyekszem minden téren boldoggá tenni. Ez kölcsönös is. Semmi gondunk nincsen.


Mikor viszont fellépek fb-ra és látom, hogy más lányok képét lájkolja, egyszerűen felmegy a pumpa. Nem szólok én semmi neki, sosem hisztizem, hangos szóváltás sem volt sosem köztünk. Nyugodt emberek vagyunk.


Viszont... A múltkor nagyon a szívemre vettem a dolgot. Szíven ütött. Annyira felhergeltem saját magam, hogy alig tudtam aludni. Másnap itthon is maradtam, mert éreztem, hogy kimerültem idegileg. Megigértem magamnak, hogy többé ilyesmin nem húzom fel magam, de ha meglátok egy-két ember képe alatt a lájkját, a torkban dobog a szívem. Féltem... Tudom, hogy ez nem normális. De nem vagyunk robotok, nem vagyunk egyformák. Én őt nem nyaggatom semmivel. Mindent megadok neki. Más, ha megnéz csajokat az utcán. Azt nem látom. Meg az más.


Tegyem túp magam valahogyan ezen és kész? Fogadjam el?


2016. jún. 13. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
És meddig fogod ezt nyelni? Addig, amíg el nem ájulsz az idegtől? Nyugodtan leülhetsz vele beszélni erről.
2016. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
Szerintem ez ne zavarjon. Ha én belegondolok, hogy milyen ideg lenne a barátom, ha összeszámolná, hány fiú képét lájkolom, és ilyen tulajdonságú lenne, mint Te...
2016. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de ez gáz. Ha lájkolja egy lány képét, az annyit jelent, mintha egy kollégájának vagy ismerősének annyit mondana, amikor találkoznak "Szia. Csinos vagy." -egyszerű ártatlan bók, ami jól esik a nőknek, és néha illendő is. Neked mondták már valaha, hogy csinos vagy? Szerinted otthon a srác f *aszát letépte miatta a barátnője? Erről vagy leszoksz vagy rá megy a kapcsolatod.
2016. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem barátai, kollégái. Ismeretlenek.

Csupán nem értem ennek az egésznek a szükségét.

Tudom, mindenkinek más a természete.

Mindent megbeszélünk. Csak ezt nem, mert tudom, hogy hülyeség és nem akarom fárasztani ezzel.

2016. jún. 13. 22:31
 5/8 RRR ***** válasza:

azért beszélj vele erről,mert téged roppant mód felzaklat,,,,,ő meg lehet ezt fel se tételezi...hisz nem adtál hangot a bajodnak


nyugodt hangvétellel biztos megtaláljátok a megoldást

2016. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez a felnőtt párkapcsolat rovat. I don't want to live on this planet anymore.
2016. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz róla, hogy mekkora egy idióta dolog ezen felhúzni magad? És mégis mi van akkor, ha belájkol egy képet atyaisten. Komolyan az ilyenek után már attól félek, hogy ha egy haverom képére nyomok egy likeot majd kapni fogok tőle egy üzenetet, hogy sajnálja, de ő nem meleg. De komolyan ember... Belájkolt egy képet, hozzájuk se szólt meg semmi. Na én meg rajtad húzom fel magam.
2016. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Én is lájkolok, ha nem is profilképeket, de ha azt cserél valaki azt is.

Ismeretlen emberét viszont nemigen lehet lájkoni, de ezek a kisebb bajok.


A nagy baj, amiről gondolkodnod kellene:


"Nyugodt emberek vagyunk.

....

Másnap itthon is maradtam, mert éreztem, hogy kimerültem idegileg" - a frászt vagytok ti nyugodt emberek, csak azt mutatjátok egymás felé - de miért????

2016. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!