Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sors miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors miért csinálja ezt velünk, lelkitársak vagyunk! Tudom, hogy újra lehetne kezdeni, de gyáva, fél, büszke a pasi! Hogy érjem el, hogy ezt legyőzze? Bonyolult egy éve megy, komoly tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés

Úgy jöttünk össze,hogy akkor se én, se ő nem volt túl az exén,lesz ami lesz alapon. Tudtam ebből nem lehet semmi komoly,ilyenbe nem megyek bele,ez kész öngyilkosság nekem neki. De mégis tesztettünk egymásnak, lelki tanácsok,beszélgetés stb. Találkoztunk,nagyon jó volt minden, sőt túl jó, ment minden ahogy kell.Nem akartam már találkozni,egy féltem, másrészt exe volt benne, bennem. Mondom jobb előbb lezárni, mint később. Átmentünk pár hónap alatt azon, amin más évek alatt!!! Pár randi után jött szülő elvesztése, alig szinte nem ismertük egymást, jött bánat, depresszió, mégsem engedtük el egymást, volt hogy ki dobtam,volt romantika, volt sírás,ő is én is, olyan mély érzelmek lettek köztünk, ami egy életre összeköt minket, mint egy házaspár! Pár hónap alatt! Aztán jött az, hogy megbántottam a fájdalom miatt :( Utána harcoltam, de nem értem el semmit ugye. De közben ugyanúgy beszéltünk,nem szakítottuk meg köztünk végleg. aztán mikor részeg volt az első jött ment lánnyal szexelt! Tudom, hogy fél fájdalom miatt és hogy ne legyen egyedül, tudom, hogy neki nem ilyen nő az akivel! Hónapok múlva is találkoztunk, én azóta senkivel nem tudok kapcsolatot, nem akarok! Hagytam 2 hónapig, semmit nem tudtunk egymásról! Tudtam nem jön vissza hagytam, de tudtam egy nap még jön ő hozzám. Egy férfi oda megy aki szereti,és aki nem adja fel! Újra elkezdtünk beszélni, találkoztunk hosszú hónapok után, és nem hagytam hogy egy ilyen nő többet ér annál mint amik mi vagyunk! Még ennyi idő után is arról beszélünk hogy mi volt, hogy még mindig rólunk, és el szégyellte magát mikor ki mondtam, hogy ilyen nővel van,hogy nem szereti, azért van vele,hogy ne legyen egyedül! Újra voltak pillanatok, mély egymásra nézès, amit azt hittem nem lesz, de volt!! Tudja azt, hogy én velem min ment keresztül, szeretem, és ennyi idő után se adtam fel! Most viszont nem tudom mit tegyek, hogy a büszkeség miatt ne csináljuk ezt egymással! Ha a sírból is de vissza tudnánk hozni valamit, érzem! Elengedtem élje az életét, és tudja én többet érek!! Magától nem fog lépni, mert büszke! Nyomulni erőltetni nem fogom, nem érek azzal el semmit. Nincs köztük őszinteség,a csaj nem tud sok mindent, hogy találkozunk írunk!!!! Lenézi a lánykát saját maga is,nem védte előttem!! Szóval nincs náluk meg, az ami velem megvan,bizalom, őszinteség,megértés, lelkitársak vagyunk! Napi szinten beszélünk,de ennek egy éve...... Hogyan tovább????????? :D :(

Hogy újra érdekeljem őt,hogy újra akarjon engem,hogy újra vissza hozzam a régi mély érzéseket?? Tudom azt,hogy büszkeség miatt megy ezt köztünk,és azt is hogy nagyon megbántottuk egymást,de a hitem és a reményt soha nem adtam fel! Nagyon nehéz így :(


2016. máj. 25. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Átrágtam magam rajta, összefoglalom annak, akinek nem sikerült.


A kiscsaj beleesett egy srácba, aki nem akar tőle semmit, részegen összefeküdt az első libával, most is sámfáz valami másik libát, aki szerinte is buta mint a föld, és ez a kis ostoba lányka azt kérdezi, hogy szerezze meg.


Kérdező: egy ilyen kur.vapecér, gerinctelen gyökér a lelki társad, hát az elég sokat elmond rólad is...


Az egy dolog, hogy neked itt ilyen meg olyan mély érzelmeid vannak, de a srácnál ennek nyoma sincs, mert akkor téged hajtana, nem mindig valami más csajt.


Az is gerinctelen dolog, ha összejön bárkivel, hogy legyen kit dugni, de egyébként megveti. Normális nőnek ilyen fa.szkalap akkor se kéne, ha a hátára kötik, te meg itt vonyítasz utána, mint valami tüzelő szuka.


A pasi nem büszke, legfeljebb csak gyáva, te meg ostoba, ha nem látod be, hogy sza.rik a fejedre, és nem kellesz neki.


Ez ilyen egyszerű: ha együtt akarna lenni veled, veled jön össze, nem bárki mással, csak mert pi.na van a lába között.


Esetleg kivárod türelmesen, hogy megunja azt, hogy csak levelezgettek, de nincs szex, és letilt mindenhonnan a fenébe. Vagy... fogod, és letiltod, mert ebből a kapcsolatból sza.r se lesz, legfeljebb te fogod magad jobban alázni azzal, hogy olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel.


De amilyen butának tűnsz az írásod alapján, egy percig nem csodálom, hogy csak eddig jutott a dolog...

2016. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem először írod ki a kérdést.Nem veled van,ha ő lenne az "Igazi",veled lenne.Engedd el.
2016. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, tudom!!! Hozzátartozik, hogy Ő neki egy hosszú több éves kapcsolata volt!!!! Aztán jöttem én!! Nincs tapasztalata, nem tudja úgy látni még a dolgokat, hogy sose tudni mit hoz az élet!!! Ha tudná több pofon után azt, hogy mi az hogy kitartani, ha komolyan ő ezt fel tudná fogni!!! Én tudom nem egyszer csalódtam, és tudom azt hogy ha ő nincs mellettem ha ő nem jön jövünk egymás életébe, soha nem jövök rá utólag 30 évesen, hogy most mit veszítettem el!!! Én eddig hogy én bántam meg utólag, nem volt, csak most!! Ezért megy szét házasság, család, mert könnyebb el dobni azt, amit nem kell, hanem igenis le lehet mindent küzdeni!!!! Erre én tanítom meg, tudom, hogy nem a semmiért vagyunk "egymás mellett "még most is!!!! Elengedtem!!! Nem könyörgöm neki, abból én már ki nőttem!!! Éljen ahogy akar, de tudja azt, hogy van egy olyan nő, aki már ki dobta, aki megbántotta,ő is engem, de soha nem fog el felejteni, mert szeretem!!! Tudom,hogyha akarna velem lenne!! De nem kötöm magam mellé, korai, szerezzen tapasztalatokat!!! Nem birtoklom!! Mégis hozzám köti minden, mégis találkozunk, mégis mindig érzem hogy nem múlt el!!!! Miért?? Mert itt vagyok!!! Szüleim 30 évet úgy húztak le egymás mellett hogy veszekedés kiabálásba mégis jóban rosszban betegségben szegénységben!!!!!! Lehet lesz más nekem is, és lehet, hogy esküvője napján jön rá, hogy...??????? Ítéljetek el ezért, de tudom mi az hogy szeretni!!!
2016. máj. 25. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Első hozzászólót osztom.

Hát ilyen az, ha szerelmes az ember, baba. De 2 év, és el lesz felejtve az egész, azt borítékolom.

Aranyos kedves lánynak tűnsz, a csókád meg nem az, és előbb-utóbb neked is le fog esni a tantusz.

Csak vészeld át ezt a nagy szerelem érzést.

De

két

év

múlva

nem

fogod

érteni,

hogy

lehettél

ilyen

hülye.

2016. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is tudom!!! Most akkor kérdem én : ha én eleget szenvedtem már az életben, àtmentem mindenen amit egy nő át élhet, minden rosszon, amit egy pasi fájdalmat okozni tud,volt több éves kapcsolatom 7 év első szerelem, rózsaszín köd, de mai napig tudja hogy mit tettem érte akkor én, és hiába van családja, évek után tepert értem felesége mellett, de volt, első volt fiatalok voltunk, ő jobbra én balra. Miért tepert értem hogy rá jött ki vagyok én neki??? Volt hogy élni akartam éltem is, laza kapcsolatok, de ha van valakim, akkor egy van, tudom azt hogy nem vagyok r....c, tudom azt hogy aki könnyen kapható az is marad!!!! Nem azért akar egy férfi egy nőt, és nem azért jön rá, mit veszített, mert könnyű nő,igaz??? és Őt is el mondtam már mindennek, tudom, hogy mit tett velem, tudom azt, hogy ezeket meg érdemlem tőle, mert bizony megbàntottam, nagyon is, és tudom azt,hogy milyen jó ember is, bajban együtt velem volt, hiába mondtuk el egymást mindennek, olyanokat is ami nem szépen hangzik, valamiért mégis beszélünk, valamiért még mindig tudja, hogy én hallgatom meg, én támogatom, se veled se nélküled megy!! Elfogadtuk egymást ahogy van a másik, hogy nem tökéletes, sőt rossz ő is én is tudok az lenni!!! Igen, lehet két év múlva azt mondom nem gondolok rá sokat, és eszembe se jut, lehet ő se rám, de lehet úgy éli az életét, hogy soha nem fog tudni nyugodt szívvel lélekkel aludni és feküdni?????? Milyen nőért teper és hajt egy férfi, milyen nő kell egy férfinak mégis csak???? Honnan tudjam azt, hogy mikor jön rá igazán, hogy köztünk mi lett??? Szerelem el múlik!!! De a szeretet marad!!!! Nem????
2016. máj. 25. 14:57
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
Nem bmi áron azért...
2016. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! Ha nem lenne semmi értelme, ha magam csapom be és csak elhitetem magammal, hogy nem látok tisztán és majd jön más van még ezer pasi aki megbecsül stb.! De pont ellenkezőleg, pont azért ilyen velem, mert tudja ő is, hogy köztünk ez nem arról szól, hogy nem jelentek neki. jelentünk egymásnak semmit! Ezért rosszabb, ezért nehéz, és türelemmel kell lennem iránta! Ismerjük egymást minden téren, nincs játszma, nincs álarc egymás előtt és pont hogy nem szex miatt találkozunk, de ugyanúgy vonzódunk egymáshoz testileg lelkileg. Mindig egy lépéssel előre próbálok most, csak ezt nehéz, ha ő is nőként néz rám és nem tudja elrejteni. A szívét egyszer már elértem, kinyitottam,és igen sajnos gyáva!! :( Sok beszélgetés kellene, most találkozni próbálok megint vele, múlt héten találkoztunk hónapok után újra. Na most jön az, hogy ha akarja jön stb. De ezt hogy tudnám el érni vagy mivel,hogy újra közel engedjen magához??
2016. máj. 26. 12:49
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Zéró ember és önismeret. Garantált a bukás
2016. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!