Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszögbe keveredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögbe keveredtem először. Nem tudok dönteni. Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
volt barátommal 3 évig voltunk együtt sokat veszekedtünk, és szakítottam vele, ő már 2 hete csak gürizik h menjek vissza hozzá, verseket ír, meg azt mondta megváltozik. De van 1 másik srác is, akinek bejövök és engem érdekelnek az új dolgok. Nem tudom melyik legyen. Szted?
2010. ápr. 12. 18:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2010. ápr. 13. 14:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Az emberek nem nagyon változnak. Szeretnének, de az nem megy. Van egy két apróság, amin ha figyel az ember tud egy picit módosítani, de nem az alapvető tulajdonságain.

Épp eztért, ha valakit 3 év alatt megismertél, akkor biztos lehetsz benne, hogy a következő 3 év is ilyen lesz vele.


Max egy kicsit megkomolyodhat ha ő is 18-20 körül van.

2010. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ő 24 és talán túl komoly is hozzám. De ha vki szerelmes akkro meg tud változni sokmindenben sztem.
2010. ápr. 13. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!