Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek a baratnombe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek a baratnombe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
20eves fiu vagyok es a volt baratnommel egy evig voltunk egyutt es fel eve szakitottunk..megkerdezte hogy csak szexre kell e nekem es teljesen elbizonytalanodtam hogy lehet igaza van..viszont amig nem tette fel a kerdest ez meg se fordult a fejembe csak utana..es vege lett ..most felev utan lehet hogy ujra osszejovunk mert mas lannyal nem szeretnek lenni de nem vagyok szerelmes hanem szexualisan kotodol hozza..mit tegyek hogy szerelmes legyek bele es ne csak szex legyen??

2016. jún. 15. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*újra szerelmes lenni
2016. jún. 15. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki.
2016. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a problremam hogy a kerdese utan ugy erzem hogy igaza van es azt erzem hogy tenyeg szexre kell..de viszont jol erzem magam vele jo vele lenni.
2016. jún. 15. 22:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elejen szerelmes voltam bele es 8 honap fele kerdezte meg h neked csak szexre kellek?Mert hogy nem bujtam annyira hozza mint az elejen..de en magamon nem vettem eszre semmit.csak a kerdese utan gondolkodok ezen,hogy lehet igaza van...de en szerelmes akarok lenni mert jol erzem magam vele meg minden..
2016. jún. 16. 01:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia , ez nem ìgy működik , sajna ezt nem mi irànyìtjuk bro . Ha nem vagy szerelmes akkor pedig nem som èrtelme van egy pàrkapcsolatnak , ez màr szexkapcs . 19 f
2016. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!