Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti így mit csinálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így mit csinálnátok? Meccsnézés vs közös program?

Figyelt kérdés

Pénteken délután megyek a barátomhoz, hétfő reggelig leszek nála, egy hete nem találkoztunk, utána se fogunk egy hétig.

Őt abszolút nem érdekli a foci, soha nem néz meccset, egyáltalán nem érdeklődik.

Én megnézném a meccset szombat este, de nem tudom, most addig "passzoljam le", hogy foglalja el magát valamivel? Nem akarom az együtt töltött időnket mással tölteni, de hát mégiscsak..

Ti mit csinálnátok, illetve mit csináltok hasonló helyzetben? :D


2016. jún. 16. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megegyeznék vele, megnézi veled a foci meccset, cserébe te is csinálsz vele olyat amit nem szoktál és ő szeretne
2016. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Kényeztesd orálisan, miközben nézed a focit.
2016. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy meccset ki lehet bírni szerintem. Addig el tudja magát foglalni. Engem sem érdekel annyira, de vagy hozzá bújok a páromhoz és nézzük együtt, vagy mást csinálok. Bár mi együtt élünk.
2016. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En anno rendszeresen neztem minden meccset akkor is, ha olyan baratom volt mellettem, akit ez nem erdekelt. Nem bebisztitterkedni meg hogy 90 percre nem hagyhatod egyedul a gyereket, meg nem is gondolom hogy a hetvegere nonstop egymas szajaban logast tevezne a srac hogg ne tudj 90 pecig a kanapen ulni.
2016. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!