Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn csak barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn csak barátokat akar szerezni a párom? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ma megtaláltam Badoon a barátom, láthatóan használja is az oldalt, de profilján azt írja csak barátokat akar szerezni.Nem túl régóta vagyunk együtt, nem akarnám, hogy túl féltékenynek nézzen, de mégis zavar. Mit csináljak?

2016. jún. 16. 13:24
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Kb annyira, mint gyógyszertárban zöldséget venni :D
2016. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, elég gáz. Főleg ha más is látja hogy a pasim fent van. Legálabb szólhatott volna hogy ja amúgy fent vagyok de csak barátokat keresek. Bár szerintem h.lyeség az egész. Persze k.rvához is lehet menni beszélgetni...
2016. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni, ahhoz nem szükséges ilyen oldalakra felmennie.
2016. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!