Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hibáztat engem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hibáztat engem a barátnőm azért, mert más szingli nők rám vetik magukat?

Figyelt kérdés
mondom nekik, hogy párkapcsolatban vagyok, erre ők még hevesebbek lesznek, és már szemtől szembe felfedik a közösülési szándékukat velem.

2016. jún. 17. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hibaztatja a csajokat is,nem csak teged nyugodj meg :D

Csak tovabbra se torodj veluk.Aztan egy ido utan megnyugszik es ha latja hogy tenyleg semmit se akarsz toluk,nem fog ezeken kiakadni.

2016. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi csinálja azt, hogy bár szóban elutasítja a közeledő nőket, azért még egolegyezgetésre használja őket, tehát a metakommunikációjával azt éreztet, hogy attól még ínyére van a dolog.

Régebben velem is meg lehetett ezt tenni, és ilyenkor bennem az alakult ki, hogy "biztos csak kéreti magát kicsit", csak olaj volt a tűzre.

Aztán később a barátnőimnél láttam kívülállóként, hogy mennyire szánalmas, amikor egy kapcsolatban lévő férfi szinte násztáncot jár a nő előtt, de amikor konkrét lépésre kerülne sor, visszatáncol a kapcsolatra hivatkozva (a gerinctelenek ilyenkor le is tagadnak mindent).

Szóval ha egy férfira rávetik magukat a nők, akkor az a férfi tesz is érte. Nagyon kevés olyan nő van, aki egy egyértelmű és határozott elutasítás után még tovább nyomulna. Akkor nyomulnak, ha az elutasítás mellett biztatást is kapnak.

2016. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ÉÉÉrdekes, rám soha egy em vetett még szemet...

Nemhogy szexelni nem akar nyíltan de még csak burkoltan se :D

Szerinted ok nélkül hibáztat a csajod?

2016. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D hát azért megpróbálhatnád leállítani őket kicsit határozottabban.
2016. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!