Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanám de nem tudom. Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanám de nem tudom. Ne tegyem?

Figyelt kérdés

Csak ritkán mondom a páromnak, hogy szeretem. Ő mondja nekem többször is, viszont nem tudunk beszélgetni semmiről...annyi mindent tudnék kérdezni, mondani, de nem merem. Rengeteg kérdésem lenne amiből sok úgy kezdődne például, hogy mi lenne ha...? vagy kérdeznék a múltjáról is mert nem sokat beszél róla, szinte semmit sem tudok. És leginkább azt mondanám el neki, hogy nagyon szeretem, és félek attól hogy egyszer elveszítem.

De valahogy mikor rá nézek és már majdnem kérdezek, vagy kimondom az érzéseimet, nem vagyok biztos az övéiben, és ezért nem megy azt hiszem... De lehet nem is kellene még /3 hónap után/ csak annyira rossz érzés, hogy nem mondom ki amit gondolok:( L/19


2010. ápr. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha megtennéd. Ha a fiú érzi, hogy szereted, az csak erősítheti a kapcsolatot. Nyugodtan rákérdezhetsz a dolgaira, de hogyha terel, ne erőltesd a dolgot, mert sosem tudhatod, hogy miért kellemetlen neki arról beszélni!
2010. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"sok úgy kezdődne például, hogy mi lenne ha...?"


"..vagyok biztos az övéiben, és ezért nem megy azt hiszem... "


ez is egy nagy Ha :)..mit veszíthetsz ha elmondod mit érzel?

az érzelmeiden szerintem ne akarj gondolkodni.

Szerintem azért nem mersz közeledni lelkileg kicsit jobban felé,és nehezen meg a megnyílás..pedig vágysz rá!

mert azon görcsölsz,hogy cikinek tartja majd.

És az hogy mit illik a szerelemben,ne azt nézd soha mások hogyan csinálják...erre nincs defíníció,se dogma,se szabályzat,se előírás,milyen a tökéletes szerelem..és hogyan kell csinálni, vagy miből áll...épp ezért szerintem

nyugodtan mond ki..amit akarsz ..győzd le a félelmed,

"és indulj el akkor is ha esik az eső"..1 után nevetni fogsz ezen... :D

2010. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!