Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok lépni az exem életéből, de nem tudom hogy tegyem. Lassan fokozatosan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
barátok vagyunk. fenyegetőzik...félek hogy meg is tenné. és egyszerűen felemészt. tiszta ideg vagyok. mit tegyek?
2011. nov. 7. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lépj ki az életéből és kérd meg egy haverodat,tesódat hogy állítsa le a fenyegetőzését.
2011. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de nagyon félek hogy hülyeséget csinál... félek meg is tenné...
2011. nov. 7. 17:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te felelősséged. Ennyi erővel az államvizsgán is fenyegetőzhetnének a hallgatók, hogy öngyilkolnak, ha nem engedik át őket. Ilyen még soha nem történt, vajon miért?

Ja, mert ott tudják, hogy senkit se hatnának meg ezzel.

2011. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi!


Egyet érts meg:

bármit is tesz, nem vagy felelős az ő döntéseiért. Ezt nyugodtan megmondhatod neki. Puszta zsarolás az, amit csinál, és ezt le kell állítanod. Az az ő élete, a tied meg a te életed.

2011. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak tudjátok én nagyon lelkizős vagyok, és mindent a szivemre veszek. most is csupa ideg vagyok, túl akarok esni rajta, de nem tudom hogy hogy csináljam.. lassan? beszéljünk egyre kevesebbet? vagy mi legyen? :(
2011. nov. 7. 17:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják lelki terror,zsarolás.

A te döntésed,hogy engedsz e neki!

Mond el neki egyszer határozottan(!) érthetően, hogy szép volt, jó volt, köszönöd,ennyi. És ne keresd többet,ne hívd,ne válaszolj!

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne áldozd fel magad az ő kedvéért. Mondd el neki, hogy az neki se lenne jó, ha pusztán sajnálatból mennél vissza hozzá. Ez az érzelmi zsarolás eléggé gyerekes, szánalomra méltó dolog, de ha erőt veszel magadon, és egy darabig kibírod, hogy ne istápold a lelkecskéjét, túl fog rajtad lépni. De addig nem, amíg azt látja, még mindig mennyire meg tud hatni téged ezzel. Sok sikert!
2011. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, sosem teszi meg, emiatt ne aggódj. Ha azzal fenyeget, hogy téged bánt, akkor pláne érdeked azonnal és végérvényesen kilépni az életéből.
2011. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz élete volt... pedig még fiatal. félek képes lenne rá, és én nem tudnék úgy élni, hogy bármi baja lett miattam. nem tudom mit csináljak. az idegtől már enni sem tudok...
2011. nov. 7. 17:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy idő után rájössz, hogy bizonyos helyzetekben egyszerűen muszáj önzőnek lenni(bár én ebben az esetben egyáltalán nem neveznélek annak, a barátodat annál inkább...) Tényleg nem ér annyit senki, hogy tönkretedd magad, aki meg megéri, az nem fog veled ilyet művelni..
2011. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!